فوتبال ایران / شناسه خبر: 75403 / تاریخ انتشار : 1396/4/1 22:03
|

دلیل تردید پژمان منتظری برای بازگشت به استقلال

اما اوضاع در قطر هم چندان رو‌به‌راه نیست. او از حضور در استقلال عذرخواهی کرده اما وضعیت نامعلوم در لیگ ستارگان قطر شاید پژمان را دوباره به فکر استقلال بیندازد.

ایران ورزشی آنلاین / پژمان منتظری اگرچه در الاهلی جایگاه پیشین را ندارد و احتمالا باید فصل جدید را با پیراهنی جدید آغاز کند اما پیراهن جدیدش شاید استقلال نباشد. آنچه پژمان را از استقلال دور می‌کند شاید این نکته است: اینکه در سال پیش از جام جهانی هر هفته در معرض قضاوت قرار نگیرد. بازی او در استقلال شاید منجر شود به اینکه او جایگاهش را در تیم ملی از دست بدهد. پژمان دیگر آن مدافع جوان و آماده‌ای نیست که همیشه بدون اشتباه بازی کند. بنابراین تصمیم منطقی این است که در قطر ادامه بدهد، دور از چشم‌های قضاوت‌گر.

اما اوضاع در قطر هم چندان رو‌به‌راه نیست. او از حضور در استقلال عذرخواهی کرده اما وضعیت نامعلوم در لیگ ستارگان قطر شاید پژمان را دوباره به فکر استقلال بیندازد. پیشنهادات در قطر چندان چشمگیر نیستند‌‌. برای پژمان مثلا پیشنهاد ۲۵۰ هزار دلاری از الخور جذاب نیست‌. او باید همین‌روزها تصمیم بگیرد اما سیاست موثرتر برای پژمان این است که حتی اگر بخواهد به استقلال بیاید، در موقعیتی تضعیف شده بازنگردد، بلکه بازگشتش اینگونه جلوه پیدا کند که او به رغم پیشنهادات فوق‌العاده از لیگ ستاره‌گان، پیراهن استقلال را انتخاب کرده است. در باشگاه استقلال اما مسئول نقل و انتقالات کیست؟ آیا او بلد است چنین پروژه‌هایی را درست مدیریت کند و منافع باشگاه را در نظر بگیرد؟
کلیدواژه
پژمان منتظری
captcha
تازه ها
بیشتر