ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75362 / تاریخ انتشار : 1396/3/28 18:04
|

حمله کانتونا به کونته: ضربه سختی به چلسی زدی

اسطوره فرانسوی منچستریونایتد به انتقاد از رفتار سرمربی چلسی با دیه گو کاستا پرداخت.

ایران ورزشی آنلاین / اریک کانتونا به آنتونیو کونته تاخته و گفته او نباید با پیامک به دیه‌گو کاستا اعلام می‌کرد که در برنامه‌هایش جایی ندارد. اسطوره منچستریونایتد گفته که این کار باعث می‌شود‌ از نظر مالی به چلسی ضربه وارد آید.

کانتونا گفته: «پیامک‌های از روی خشم، ایده خوبی نیست و اعلام جدایی با پیامک از آن هم بدتر است. این دو تا را با هم که ترکیب کنید، می‌رسید به پیامک کونته که حالا همه آن را دیده‌اند: برای سال بعد آرزوهای خوب برایت دارم اما تو جزو برنامه‌های من نیستی.

هر حرف الفبایی که در این پیامک آمده می‌تواند حدود یک میلیون یورو به چلسی ضربه مالی بزند. تیم را که نباید با انگشتان دستتان اداره کنید!»

پیامک کونته به کاستا با واکنش منفی سران چلسی مواجه شده و مقامات این باشگاه حتی به اخراج این مربی فکر کرده‌اند. این در حالی است که او با چلسی در فصل گذشته لیگ برتر قهرمان شد.

کانتونا همچنین به قهرمانی زین‌الدین زیدان با رئال مادرید در لالیگا و لیگ قهرمانان اشاره کرده است. زیدان در اواسط دهه 1990، جای کانتونا را در تیم ملی فرانسه گرفت. با این حال کانتونا 51ساله از زیدان ستایش می‌کند: «او توانست معادله نهایی فوتبال را حل کند؛ اینکه چطور تعدادی از بازیکنان؛ استعداد را به یک تیم عالی تبدیل کنیم. این کافی است تا آنهایی که به او تردید داشتند ساکت شوند.»

کلیدواژه

آنتونیو کونته

چلسی

اریک کانتونا

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha