ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75356 / تاریخ انتشار : 1396/3/28 15:45
|

دفاع سرسختانه فرناندو سانتوز از رونالدو

سرمربی پرتغال در پاسخ به اتهامات علیه کاپیتان تیمش گفت که کاملا به او اعتماد دارد. از طرف دیگر او مطمئن است که این حاشیه ها روی عملکرد تیمش در جام کنفدراسیون ها تاثیر نمی گذارد.

ایران ورزشی آنلاین / فرناندو سانتوز، سرمربی پرتغال در واکنش به سوالات خبرنگاران درباره پرونده اتهام مالیاتی کریستیانو رونالدو گفت که کاپیتان تیمش فعلا روی جام کنفدراسیون‌ها تمرکز کرده است.

پرتغال در حالی برای بازی امشب با مکزیک آماده می‌شود که رونالدو هفته گذشته به فرار مالیاتی به ارزش 14.7 میلیون یورو از سوی مقامات اسپانیایی متهم شد.

سانتوز در کنفرانس مطبوعاتی در دفاع از شخصیت رونالدو گفت: «من به قدری به شخصیت و تعهد رونالدو به عنوان یک ورزشکار و انسان اعتقاد دارم که حاضرم دستم را در آتش بگذارم. من و بازیکنان پیمانی داریم که مسائل شخصی را وارد تیم ملی نکنیم. این مسائل تاثیری روی عملکرد ما نمی‌گذارد.»

رسانه‌های پرتغالی و اسپانیایی به نقل از نزدیکان رونالدو نوشته‌اند که او این اتهام را کاملا ناعادلانه می‌داند و مصمم است اسپانیا را ترک کند. در همین حال مارکا امروز خبر داد که زیدان در تماس تلفنی با رونالدو از او خواسته که رئال را ترک نکند.

کلیدواژه

فرناندو سانتوز

جام کنفدراسیون‌ها

تیم ملی پرتغال

کریستیانو رونالدو

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha