ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75355 / تاریخ انتشار : 1396/3/28 15:32
|

برد آسان در اولین گام/ روسیه هوادارانش را راضی می کند؟

روسیه در بازی افتتاحیه جام کنفدراسیون ها نیوزیلند را به راحتی شکست داد، ولی چهارشنبه مقابل پرتغال آزمون سختی دارد. بازیکنان روسیه امیدوارند در این مسابقات اعتماد هواداران شان را دوباره جلب کنند.

ایران ورزشی آنلاین / در بازی افتتاحیه جام کنفدراسیون‌ها روسیه در حضور 50 هزار تماشاگر در ورزشگاه جدید شهر سن‌پترزبورگ موفق شد نیوزیلند را با دو گل شکست دهد. گلوچاکف در نیمه اول و اسمولوف در نیمه دوم برای روسیه گل زدند، در حالی که مارینوویچ، دروازه‌بان نیوزیلند اجازه نداد شکست تیمش سنگین‌تر شود.

روسیه که بابت عملکرد ضعیف سال‌های گذشته اعتماد هوادارانش را برای موفقیت در جام جهانی 2018 تا حد زیادی از دست داده، مقابل نیوزیلند کار سختی نداشت و فوتبال روانی به نمایش گذاشت. با این حال انتظار می‌رود میزبان چهارشنبه شب مقابل پرتغال در مسکو کار خیلی سخت‌تری داشته باشد.

اسمولوف درباره وضعیت تیم ملی روسیه قبل از شروع این تورنمنت گفت: «در جام کنفدراسیون‌ها ماموریت خیلی سختی داریم و باید بتوانیم عشق به تیم ملی را نزد هواداران دوباره زنده کنیم. فکر نمی‌کنم انتظارات از ما در حال حاضر بالا باشد و شاید همین فشار را از روی شانه‌های ما بردارد.»

روسیه در یورو 2016 عملکرد ضعیفی داشت و در مرحله گروهی حذف شد. اسمولوف در این باره گفت: «بعد از یورو همه از ما نفرت داشتند. حالا مردم می‌توانند ببینند که تیم ملی مثل یک خانواده است و یک اتحاد واقعی بین بازیکنان برقرار است و همین کمک می‌کند نمایش تیم ما بهتر شود.»

کلیدواژه

جام کنفدراسیون‌ها

تیم ملی روسیه

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha