ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75344 / تاریخ انتشار : 1396/3/27 15:16
|

آرین روبن: به خط پایان نزدیک شده‌ام

روبن 33 ساله است و شاید این آخرین فصل بازی اش باشد.

ایران ورزشی آنلاین / آرین روبن، بال هلندی تیم فوتبال بایرن مونیخ اظهارنظری کرده است که شاید نشانه‌ای از تصمیم او برای آویزان کردن کفش‌هایش در پایان قرارداد فعلی‌اش با باواریایی‌ها باشد.

روبن که تا سال 2018 با بایرن مونیخ قرارداد دارد، در ماه ژانویه امسال قراردادش با باواریایی‌ها را برای یک سال تمدید کرد اما احتمال اینکه این آخرین قرارداد او با آنها باشد بسیار زیاد است و خودش هم این موضوع را پذیرفته است.

روبن 33 ساله که سابقه بازی در تیم‌های چلسی و رئال مادرید را دارد، در پاسخ به این سوال که آیا او بعد از پایان قرارداد فعلی‌اش با بایرن مونیخ به دوران بازیگری‌اش ادامه خواهد داد، اظهارنظری قطعی نکرد اما گفت که وقتی بازنشسته شود می‌خواهد به باشگاه دوران نوجوانی‌اش خرونیخن هلند برگردد.

 او به نشریه کیکر گفت: «به پایان دوران بازیگری‌ام نزدیک می‌شوم و این یک واقعیت است. هر چه می‌گذرد من بیشتر و بیشتر به این موضوع که بعد از بازنشستگی‌ باید چه کار کنم فکر می‌کنم. من خونسردم و درباره اینکه سال 2018 چه اتفاقی قرار است رخ دهد خیلی نگران نیستم. الان روی اتفاقی که در حال حاضر رخ می‌دهد تمرکز دارم اما یک چیز که از آن مطمئنم این است که من در پایان دوران بازیگری‌ام به هلند و به خرونیخن برمی‌گردم. من هنوز با باشگاه دوران نوجوانی‌ام رابطه خوبی دارم و شاید بتوانم آنجا کاری انجام دهم. البته بعد از بازنشستگی‌ام اول می‌خواهم شش ماه کامل استراحت کنم و هیچ چیز جز آن انجام ندهم.»

کلیدواژه

آرین روبن

بایرن مونیخ

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha