فوتبال ایران / شناسه خبر: 75170 / تاریخ انتشار : 1396/3/10 15:09
|

همه چیز درباره استعفا در پرسپولیس / چه شد که طاهری خبر ساخت؟

وزیر ورزش و جوانان از ثبات در باشگاه پرسپولیس حرف زده بود و حالا طاهری که جایگاهش را محکم می‌بیند وارد جدلی تازه می‌شود برای تغییر در اسپانسر باشگاه.

ایران ورزشی آنلاین / خبر این بود: علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس پیش از بازی شب گذشته (سه‌شنبه) این تیم با لخویا رسما از سمت خود استعفا داد. دلیل اصلی این استعفا هنوز به صورت قطعی مشخص نیست اما طاهری اعلام کرده که با وضعیت موجود دیگر حاضر به ادامه همکاری با سرخ‌پوشان پایتخت نخواهد بود.

---

این استعفا بیشتر شبیه این است که او بخواهد در موقعیت ممتاز پرسپولیس امتیازات بیشتری از مدیران بالادستی بگیرد. اما داورزنی، معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش دراین‌باره گفت:

🔹ما هیچ اختلافی با سرپرست پرسپولیس نداریم و این انتظار وجود دارد این باشگاه برنامه سال جدید خودش را خوب ببندد.
🔹هیچ استعفایی از طاهری به دست ما نرسیده است. 
🔹طاهری روی اسپانسر اختلاف‌نظر دارد و اگر قرار است اسپانسر جدیدی بیاورد می‌تواند برنامه‌هایش را در این باره به وزارت ورزش ارائه کند.
🔹 ما از طاهری انتظار داریم برنامه سال ۹۶-۹۷ خود را پر و پیمان ببندد و برنامه مالی خودش را در خصوص اسپانسر به ما ارائه دهد.
 
از جلسه با وزیر تا استعفای رسانه‌ای
جلسه وزیر ورزش با مسئولان پرسپولیس را به خاطر دارید؟ در آن جلسه وزیر ورزش و جوانان از ثبات در باشگاه پرسپولیس حرف زده بود و حالا طاهری که جایگاهش را محکم می‌بیند وارد جدلی تازه می‌شود برای تغییر در اسپانسر باشگاه. جالب اینکه طاهری در واقع استعفا نداده و فقط یک موج رسانه‌ای برای استعفا راه انداخته است.
captcha
تازه ها
بیشتر