ورزش جهان / شناسه خبر: 75103 / تاریخ انتشار : 1396/3/4 21:09
|

مانژوکیچ با یوونتوس تا 2020 تمدید کرد

در روزهای گذشته زمزمه هایی از علاقه چند تیم به مانژوکیچ شنیده می شد، ولی یووه با تمدید قرارداد نشان داد که حاضر به از دست دادن او نیست.

ایران ورزشی آنلاین / ماریو مانژوکیچ، مهاجم کروات یوونتوس قراردادش با این باشگاه تا سال 2020 تمدید کرد. این مهاجم 31 ساله که سابقه بازی در بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید را هم دارد، یکی از ارکان اصلی یووه در این فصل بود؛ تیمی که توانست در سری A و کوپا ایتالیا به قهرمانی برسد و اکنون باید در فینال لیگ قهرمانان به مصاف رئال مادرید برود. مانژوکیچ در 48 دیداری که در همه رقابت های این فصل برای یوونتوس انجام داد، 10 گل زد و 8 پاس گل داد.

در بیانیه باشگاه یوونتوس آمده است: «قدرتمند، بخشنده، سرسخت و تسلیم ناپذیر تا آخرین ثانیه بازی مقابل حریف. این شعار ماریو مانژوکیچ است. مهاجمی که با تکنیک، تجربه و اعتماد به نفس فوق العاده نقش موثری در تیم از زمان پیوستن به یوونتوس در سال 2015 داشت و کمک کرد تا این تیم برای سومین فصل پیاپی دوگانه سری آ-کوپا ایتالیا را کسب کند و به فینال لیگ قهرمانان در کاردیف هم برسد.»

قرارداد قبلی مانژوکیچ با یوونتوس تا سال 2019 اعتبار داشت و او اکنون آن را برای یک سال دیگر تمدید کرد. چند تیم مطرح اروپایی خواهان جذب مانژوکیچ بودند. آلگری با حضور هیگواین به عنوان مهاجم نوک در این فصل از مانژوکیچ به عنوان گوش چپ استفاده می­کند و او توانسته در این قسمت از زمین هم کارآیی خیلی خوبی داشته باشد.

captcha
تازه ها
بیشتر