ورزش جهان / شناسه خبر: 75095 / تاریخ انتشار : 1396/3/3 17:30
|

شروع بازی نیمکت‌ها در لیگ برتر انگلیس

با پایان لیگ برتر گمانه زنی درباره جابه‌جایی مربیان شروع شده است.

ایران ورزشی آنلاین / با پایان فصل لیگ برتر جابه‌جایی روی نیمکت‌ها هم به زودی شروع می‌شود. اگر در بالای جدول تکلیف سرمربی همه تیم‌ها به جز آرسنال معلوم است و تغییری در کار نخواهد بود، در پایین جدول چند نیمکت خالی شده و رسانه‌ها گزینه‌هایی را برای آنها اعلام می‌کنند.

سم آلاردایس بعد از حفظ کریستال‌پالاس در لیگ برتر خبر داد که می‌خواهد از اضطراب و تنش فوتبال فاصله بگیرد و روی زندگی شخصی‌اش تمرکز کند. گاردین از مارکو سیلوا به عنوان گزینه جانشینی او نام می‌برد. این مربی پرتغالی در میانه فصل قبل به هال پیوست و با وجود نتایج نسبتا خوب نتوانست مانع سقوط این تیم شود. البته گفته می‌شود سیلوا با پورتو برای هدایت این تیم به توافق رسیده و تغییر نظر او کار آسانی نخواهد بود.

گزینه بعدی پالاس روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی است که سابقه قهرمانی با منچسترسیتی در لیگ برتر را دارد، هرچند گفته می‌شود او تیمی که در لیگ قهرمانان باشد را ترجیح می‌دهد.

واتفورد هم بعد از برکناری والتر ماتزاری به دنبال یک مربی جدید است و از رانیری به عنوان یکی از گزینه‌های این باشگاه لندنی نام برده می‌شود. رانیری در سال 2016 لستر را به قهرمانی لیگ برتر رساند، ولی در میانه فصل قبل به خاطر نتایج ضعیف برکنار شد.

captcha
تازه ها
بیشتر