ورزش جهان / شناسه خبر: 75091 / تاریخ انتشار : 1396/3/3 15:24
|

بحران دفاعی آرسنال برای فینال جام حذفی/ ابهام درباره آینده ونگر

ونگر برای بازی شنبه مقابل چلسی کوچیلنی و گابریل را قطعا ندارد و موستافی هم ممکن است آماده نشود.

ایران ورزشی آنلاین / آرسنال شنبه شب در فینال جام حذفی با چلسی روبرو می‌شود و در صورت پیروزی می‌تواند بخشی از منتقدانش را ساکت کند. ونگر اما برای این بازی حساس تعدادی از مدافعان میانی‌اش را ندارد و این می‌تواند کار آرسنال را مقابل قهرمان لیگ برتر خیلی سخت کدن.

کوچیلنی که در بازی هفته آخر مقابل اورتون کارت قرمز گرفت محروم است، گابریل در همان بازی آسیب دید و به هشت هفته درمان نیاز دارد و موستافی به دلیل بیماری مشخص نیست به شرایط بازی برسد. بدین‌ترتیب راب هولدینگ و مرته‌ساکر که در این فصل فقط یک بار بازی کرده تنها مدافعان آماده آرسنال هستند.

ونگر درباره وضعیت مدافعانش گفت: «گابریل 6 تا 8 هفته غایب است. ما نگران پارگی رباط صلیبی بودیم، ولی خوشبختانه نیاز به جراحی ندارد. اشکودران موستافی بیمار است و هنوز نتوانسته تمرین کند. باید ببینیم پزشکان درباره او چه نظری می‌دهند. این نشان می‌دهد که فوتبال چقدر غیرقابل‌پیش‌بینی است. ما هفته آخر در خانه فقط به فکر حمله بودیم و دو مدافع میانی‌مان را از دست دادیم. ما در موقعیتی ضربه خوردیم که شنبه باید از نقاط قوت ما باشد. در تمرینات بعدی باید گزینه‌های دیگری پیدا کنیم.»

ونگر درباره وضعیت سایر بازیکنان تیم گفت: «وضعیت آلکسیس خوب است. او به چند تست دیگر نیاز دارد، ولی با شخصیت و تعهدی که به باشگاه دارد تمام تلاشش را می‌کند که برای شنبه آماده شود. چمبرلن هم به تمرینات برگشته و تلاش می‌کند برای بازی آماده شود.»

سرمربی آرسنال درباره اینکه بازی شنبه آخرین بازی او روی نیمکت توپچی‌ها خواهد بود، توضیحی نداد و تنها گفت که قطعا در فوتبال باقی خواهد ماند. 

captcha
تازه ها
بیشتر