فوتبال ایران / شناسه خبر: 75088 / تاریخ انتشار : 1396/3/3 12:51
|

فروزان: خوشحالم که روزنامه‌نگاران از من به عنوان یک شهروند دفاع کردند

بسیاری از روزنامه‌نگاران ورزشی در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توییتر و اینستاگرام به حکم کمیته اخلاق علیه محسن فروزان اعتراض کرده‌اند.

ایران ورزشی آنلاین / یک حکم عجیب و پرماجرا در فوتبال ایران‌. با حکم مرتضی تورک رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، محسن فروزان دروازه بان پیشین استقلال تهران که لیگ شانزدهم در صبای قم حضور داشت، به مدت 3 ماه از هر گونه فعالیت رسمی در حوزه فوتبال محروم شد.

در حکم منتشر شده برای این بازیکن آمده است که اقدامات صورت گرفته از سوی همسر قانونی این بازیکن به گونه ای است که به جهت انتساب همسر وی به اهالی فوتبال و شخص مشارالیه و انعکاس آن در فضای مجازی بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و سپس در سطح افکار عمومی موجب ورود لطمه به اعتبار فوتبال و حسن شهرت فدراسیون فوتبال در افکار عمومی گردیده است.

البته بنابر حکم کمیته ی اخلاق فدراسیون فوتبال این حکم که به صورت غیابی صادر شده، ظرف مدت یک هفته قابل اعتراض در کمیته محترم استیناف است.

 

فروزان که این روزها در مسافرت به سر می برد ابراز امیدوار کرد این مشکل به زودی برطرف شود.

فروزان در این خصوص گفت: من در مسافرت هستم و با توجه به حق اعتراضى که خوشبختانه! برایم قائل شده اند در بازگشت روز شنبه اعتراضم را صورت خواهم داد.

او ادامه داد: نمی خواهم در خصوص این حکم صحبتی کنم و همانطور که گفتم همه چیز را بعد از بازگشت به ایران دنبال خواهم کرد. امیدوارم نسبت به اعتراضم اقدام شود و از فدراسیون فوتبال و آقای تاج نیز مى خواهم با ورود به این مساله باعث شوند تا پایانى مناسب براى این تصمیم تلخ گرفته شود.

فروزان در واکنش به این سوال که چرا نسبت به دعوت هاى کمیته اخلاق واکنشى نداشته گفت: به هیچ عنوان دعوتنامه اى به دستم نرسیده و آن را تکذیب مى کنم. من چند روز بعد از پایان لیگ به مسافرت رفته ام و البته پیش از این نیز نه دعوتنامه اى به من داده شد و نه اینکه تماسى گرفتند. 

فروزان در پایان تشکر ویژه اى از روزنامه‌نگاران ورزشی و مردم ایران که در فضاى مجازى و رسانه اى از او حمایت کردند داشت و گفت: در پایان نیز از تمام رسانه ها بابت حمایتى که از من نه به عنوان یک فوتبالیست بلکه به عنوان یک شهروند ایرانى داشتند، تشکر مى کنم. متاسفانه شرایط این را نداشتم که از خودم دفاع کنم و خوشحالم و احساس خوشبختى مى کنم که روزنامه‌نگاران کاملا حرفه اى و با بلوغ فکری در این مورد ورود کردند و به تشریح موضوع پرداختند.

 

 

کلیدواژه
محسن فروزان
captcha
تازه ها
بیشتر