ورزش جهان / شناسه خبر: 75075 / تاریخ انتشار : 1396/3/1 18:04
|

آلگری: آینده من؟ فعلا به فینال لیگ قهرمانان فکر کنیم

سرمربی یوونتوس بعد از قهرمانی سری A حاضر نشد درباره آینده‌اش صحبت کند و تاکید دارد روی سومین قهرمانی فصل تمرکز کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / ماسیمیلیانو آلگری، مربی یوونتوس گفته تا زمانی که فینال لیگ قهرمانان برگزار نشده، درباره آینده‌اش صحبتی نخواهد کرد. این مربی 49ساله دومین گام را در مسیر سه‌گانه برداشت و تیمش فاتح سری آ هم شد. آنها برای ششمین دوره پیاپی سری آ را فتح کردند و به این ترتیب به رکوردی تازه دست یافته‌اند.

یووه هفته گذشته هم جام حذفی را با برد 2 بر صفر برابر لاتزیو برده بود. آنها به‌زودی دیدار نهایی لیگ قهرمانان را برابر رئال مادرید برگزار می‌کنند. آلگری که در سه سال حضور در یوونتوس هفت قهرمانی به دست آورده است، زیر نظر آرسنال و بارسلونا است اما گفته فعلا در زمینه جدایی حرفی نمی‌زند.

جوزپه ماروتا، مدیر یووه گفته بود که آلگری آزاد است درباره آینده‌اش تصمیم‌گیری کند. آلگری می‌گوید: «او واقعا گفته همه چیز به من بستگی دارد؟ همه چیز به تصمیم دو طرف بستگی دارد و ما هنوز صحبتی نکرده‌ایم. ما می‌نشینیم و تصمیم می‌گیریم که چه کنیم. من اینجا راضی‌ام اما یووه به چنان سطحی رسیده که نمی‌توان به‌راحتی آن را حفظ کرد. پس ما باید فکر کنیم که چه کار باید کرد اما در حال حاضر، مهم‌ترین مساله ما فینال کاردیف است. دو سه روز استراحت می‌کنیم چون شایسته‌اش هستیم. ما پنج ماه سخت را پشت سر گذاشته‌ایم. سپس به کاردیف خواهیم رفت و تلاش خواهیم کرد که قهرمانی را به دست بیاوریم. ما باید با اعتماد به نفس و با باور پا به این بازی بگذاریم؛ این نبردی رویایی می‌شود.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر