یادداشت / شناسه خبر: 75029 / تاریخ انتشار : 1396/2/28 15:02
|

بیایید فردا آینده‌مان را بسازیم

آرمن ساروخانیان / ورزشکاران در میادین ورزشی دیده‌اند که مرز میان موفقیت و ناکامی بسیار باریک است، پس نمی‌خواهند با شرکت نکردن در انتخابات آینده کشور را به قضا و قدر بسپارند.

ایران ورزشی آنلاین / آرمن ساروخانیان / روزها و هفته‌های اخیر به مطالعه گذشت. بررسی مناظره‌های تلویزیونی، سوابق اجرایی و مدیریتی، برنامه‌های مکتوب و همایش‌های انتخاباتی به ما فرصت داد از میان نامزدها به گزینه اصلح برسیم. فردا زمان انتخاب است و باید با حضور در پای صندوق‌ها به وظیفه ملی و شهروندی‌‌مان عمل کنیم. انفعال معنایی ندارد. بی‌تفاوتی ممنوع است. رییس‌جمهوری قرار است در چهار سال آینده سکاندار امور اجرایی کشور باشد و تک‌تک ما با رای‌مان باید در انتخاب این مسیر سهیم باشیم.

ملت ایران در این سال‌ها به بلوغ سیاسی فوق‌العاده‌ای رسیده. در آستانه انتخاب رییس دولت دوازدهم قرار داریم و مردم در ادوار قبلی تفاوت و تاثیر رویکردهای مختلف را در زندگی‌شان به خوبی درک کرده‌اند. دولت جدید قرار است تا سال 1400 بر مسند کار باشد و این انتخاب بر جزیی‌ترین شئونات زندگی‌مان تاثیرگذار خواهد بود؛ از اقتصاد و صنعت گرفته تا آموزش و پرورش، از بهداشت تا رفاه، از هنر تا ورزش.
در روزهای گذشته ورزشکاران هم مثل سایر گروه‌ها، بلوغ سیاسی و فکری‌شان را آشکار کردند. آنها با تاکید بر حضور در انتخابات ثابت کردند که آینده ایران برای‌شان اهمیت دارد و می‌خواهند در پیشرفت این سرزمین موثر باشند. جوانانی که در میادین ورزشی درخشیده‌اند و آرزو دارند ایران را آباد و سرافراز ببینند. گروهی که می‌دانند نقشه و برنامه، تلاش و هوشمندی چه تاثیری در موفقیت دارد، پس تاکید دارند فرد شایسته‌ای را به‌عنوان رییس دولت ببینند. آنها در میادین ورزشی دیده‌اند که مرز میان موفقیت و ناکامی بسیار باریک است، پس نمی‌خواهند با شرکت نکردن در انتخابات آینده کشور را به قضا و قدر بسپارند.
ورزشکاران نمونه‌ای از جوانان ایرانی هستند. آرزوهای بزرگی دارند و آینده‌ای که قرار است به همت دولتمردان ساخته شود. پس با انتخاب‌شان می‌خواهند آینده را بسازند و یادآوری کنند که شایسته بهترین‌ها هستند. فردا همه باید در آینده ایران سهیم شویم، در آینده این جوانان. آینده می‌تواند روشن باشد، اگر همت کنیم.

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر