ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75023 / تاریخ انتشار : 1396/2/28 02:01
|

رئال مادرید در یک امتیازی قهرمانی

رئال مادرید بازی عقب افتاده اش در زمین سلتا را 4 بر یک برد و برای قهرمانی لالیگا از بازی آخر مقابل مالاگا فقط یک امتیاز می خواهد.

ایران ورزشی آنلاین / رئال مادرید بازی عقب­ افتاده­ اش از سلتاویگو را 4 بر یک برد و در فاصله یک هفته به پایان لالیگا با سه امتیاز برتری نسبت به بارسا به صدر جدول رفت. شاگردان زیدان حالا از بازی آخر در زمین مالاگا فقط یک امتیاز می­خواهند تا بعد از پنج سال قهرمان اسپانیا شوند. این پنجمین برد متوالی رئال بعد از شکست ثانیه آخر مقابل بارسا در ال کلاسیکو بود.

سرمربی فرانسوی برای این بازی ترکیب اصلی­ اش را به زمین فرستاد و در دقیقه دهم توسط آماده­ ترین بازیکن این روزهایش، رونالدو به گل اول رسید. ستاره پرتغالی با شوتی برق­ آسا دروازه میزبان را باز کرد.

رئال در ادامه این نیمه تحت تاثیر حملات سلتا مجبور به عقب­ نشینی شد، ولی در شروع نیمه دوم توسط رونالدو به گل دوم رسید. اتفاق مهم بازی بعد از این گل اخراج آسپاس، مهاجم سلتا بود. داور در تصمیمی جنجالی به این بازیکن به خاطر تمارض کارت زرد دوم را نشان داد. سلتا با وجود یک یار کمتر توسط گیدتی در دقیقه 69 به گل رسید، ولی بن­ زما تنها یک دقیقه بعد فاصله رئال را دوباره به دو گل رساند.

در دقیقه 88 همین مهاجم سازنده گل چهارم برای کروس بود. رئال با این برد 90 امتیازی شد و برای قهرمانی تنها یک امتیاز نیاز دارد.  در روز آخر این تیم یکشنبه میهمان مالاگا است، در حالی که بارسای 87 امتیازی بازی نسبتا آسانی با ایبار دارد.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75023
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر