ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75018 / تاریخ انتشار : 1396/2/27 02:38
|

افشاگری کارشناس بوندس­لیگا: ونگر در آرسنال می­ ماند

سرمربی فرانسوی به خرید جدید باشگاه اطمینان داده که فصل آینده هم روی نیمکت ورزشگاه امارات می نشیند.

ایران ورزشی آنلاین / در روزهای اخیر خبر رسید که انتقال سیاد کولاسیناچ، مدافع چپ شالکه به آرسنال قطعی شده.  لی پرایس، خبرنگار کارشناس بوندس­لیگا در این رابطه به روزنامه اکسپرس خبر داد که شرط این انتقال از سوی مدافع اهل بوسنی ماندن ونگر در این تیم بوده است.

پرایس گفت: «این یکی از هوشمندانه­ترین خریدهای آرسنال در سا­ل­های اخیر است. این یک سرمایه­گذاری بلندمدت برای باشگاه است. در جریان مذاکرات برای کولاسیناچ قطعی شد که فصل آینده زیر نظر ونگر بازی خواهد کرد. این بازیکن و مدیر برنامه­اش نگران شایعات درباره آینده نیمکت آرسنال بودند و ونگر به آنها اطمینان داده که در این تیم می­ماند.» پرایس همچنین گفت که ونگر مثل هفته­های اخیر مصمم است فصل آینده هم با سه مدافع بازی کند و کولاسیناچ را برای بال چپ در نظر گرفته است.

ونگر: هنوز به چهارمی امیدواریم

آرسنال در بازی ماقبل آخر موفق شد ساندرلند را شکست دهد تا همچنان به گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار باشد. آرسنال برای صعود به رتبه چهارم در روز آخر باید اورتون را ببرد و در بازی همزمان لیورپول مقابل میدلزبورو امتیاز از دست بدهد.

با این حال ونگر هنوز ناامید نشده و بعد از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل ساندرلند گفت: «بارها سرنوشت صعود ما به روز آخر کشیده است. ما قبلا با 71 امتیاز دوم شده­ایم. حالا 72 امتیاز داریم و می­توانیم 75 امتیازی شویم. بعد از آن باید ببینیم چه اتفاقی می­افتد.»

 

کلیدواژه

آرسن ونگر

آرسنال

سیاد کولاسیناچ

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha