ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75016 / تاریخ انتشار : 1396/2/27 01:40
|

من سیتی در لیگ قهرمانان، آرسنال هنوز امیدوار

تیم گواردیولا با پیروزی مقابل وست برام از حضور در لیگ قهرمانان تقریبا مطمئن است، آرسنال برای رسیدن به اروپا به لغزش لیورپول در روز آخر دل بسته است.

ایران ورزشی آنلاین / در دو بازی عقب افتاده لیگ برتر منچسترسیتی و آرسنال موفق به پیروزی شدند تا تکلیف سهمیه لیگ قهرمانان به روز آخر مسابقات کشیده شود. سیتی با این برد 75 امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل خوب تقریبا خیالش از حضور در لیگ قهرمانان راحت است.

سیتی در خانه میزبان تیم وست­برام بود و با توجه به شهرت حریف در بازی دفاعی توانست در نیمه اول توسط گابریل ژسوس و دی­بروین به گل برسد. در نیمه دوم یحیی توره گل سوم را زد تا خیال سیتی کاملا راحت شود. وست برام در دقایق آخر توسط رابسون کانو فاصله را کمتر کند.

---

آرسنال هم در میزبان تیم سقوط کرده ساندرلند بود و بعد از مقاومت حریف در نیمه اول در بیست دقیقه پایانی توسط آلکسیس سانچز دو بار به گل رسید. آرسنال با این برد 72 امتیازی شد و با یک امتیاز کمتر از لیورپول در رده پنجم است. آرسنال برای رسیدن به لیگ قهرمانان یکشنبه باید اورتون رده هفتمی را شکست دهد و منتظر باشد لیورپول در خانه مقابل میدلزبوروی سقوط کرده امتیاز از دست بدهد. احتمال این اتفاق زیاد نیست، ولی ونگر و بازیکنانش روی شگفتی های لیگ برتر حساب کرده اند. آرسنال در صورت شکست منچسترسیتی مقابل واتفورد هم می­تواند با این تیم هم­امتیاز شود، ولی تفاضل این تیم 5 گل از سیتی کمتر است و جبران آن بسیار سخت به نظر می­رسد.  

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75016
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر