ورزش بین الملل / شناسه خبر: 75014 / تاریخ انتشار : 1396/2/27 01:17
|

نیمار: برای بردن توپ طلا عجله ندارم

ستاره برزیلی بارسا معتقد است که بهترین فصل فوتبالش را با بارسا تجربه می کند.

ایران ورزشی آنلاین / بردن توپ طلا در مقطعی از دوران حرفه‌ای نیمار آرزوی او است اما این برزیلی اعتراف می‌کند در حال حاضر مرد شماره یک فوتبال جهان هم تیمی‌اش در بارسلونا، لیونل مسی است. او در سال 2015 نفر سوم رده‌بندی توپ طلا شد که بهترین عملکردش تا امروز است و خودش باور دارد که یک روز نفر اول می‌شود.

او در مصاحبه با فرانس فوتبال گفت: «هر فوتبالیستی می‌خواهد توپ طلا را ببرد. مطمئنا من هم چنین آرزویی دارم اما آرام هستم و عجله‌ای ندارم. تمام چیزی که می‌خواهم این است که در کنار بهترین‌های جهان بازی کنم، بهترین در حال حاضر لئو مسی است.»

او فاش کرد پیروزی 6 بر یک بارسلونا برابر پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا، یکی از بهترین خاطرات فوتبالی تمام عمرش است. نیمار در آن بازگشت رویایی نقش پررنگی داشت و در 10 دقیقه آخر بازی دو گل زد و یک پاس گل داد: «خاطره این بازی را تا آخر عمرم نگه می‌دارم. از سوت پایان بازی در پاریس، می‌دانستم که بازگشت شدنی است.»

نیمار که در برد 4 بر یک بارسلونا برابر لاس پالماس در آخرین بازی تیمش هت‌تریک کرد، می‌گوید از چهار سال بازی در بارسا، بهترین فصلش در لباس آبی اناری را سپری می‌کند. این نخستین هت‌تریک نیمار در خارج از خانه بود. او در این فصل 19 گل زده و 20 پاس گل داده.

نیمار 25 ساله ادامه داد: «فصل فوق‌العاده‌ای برای من است، حتی فکر می‌کنم این بهترین فصل من بوده. نمی‌دانم بازی‌ام به سطح دیگری رسیده یا نه، وقتی شما در زمین حضور دارید، قضاوت سخت است. نقش من در تیم عوض نشده، مسوولیت در این تیم تقسیم شده و هر کسی می‌داند باید چه کند.»

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75014
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر