ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74994 / تاریخ انتشار : 1396/2/24 19:41
|

فاینورد قهرمان لیگ هلند ، گوچی سومین گلزن برتر

اردیویزه با قهرمانی شاگردان فان برونکهورست به پایان رسید. گوچی در روز آخر گلی نزد، ولی جهانبخش توانست تعداد گل‌هایش را به ده برساند.

ایران ورزشی آنلاین / لیگ هلند که دو بازیکن ایرانی دارد عصر امروز با قهرمانی فاینورد و گلزنی جهانبخش به پایان رسید. قوچان‌نژاد در هفته آخر موفق به گلزنی نشد تا با 19 گل بعد از یورگنسن 21 گله و فان ولفس‌وینکل 20 گله در رده سوم برترین گلزنان بایستد.

فاینورد که آخرین بار در سال 1999 قهرمان لیگ هلند شده بود، با هت‌تریک کاپیتانش، درک کویت هراکلس را 3 بر یک شکست داد تا با 82 امتیاز به مقام قهرمانی برسد. آژاکس با یک امتیاز کمتر نایب‌قهرمان شد و آیندهوون در رده سوم قرار گرفت. فاینورد هفته گذشته می‌توانست قهرمانی‌اش را قطعی کند، ولی شکست غیرمنتظره‌ای (3 بر صفر) مقابل اکسلسیور داشت.

علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی تیم آلکمار با وجود باخت خانگی 3-2 مقابل اوترخت روز موفقی داشت و یک گل زد و یک پاس گل داد. جهانبخش با درخشش روز گذشته فصل را با 10 گل زده و 9 پاس گل به پایان رساند. آلکمار با این باخت یک پله در جدول رده بندی سقوط کرد و با رتبه ششم لیگ را به پایان رساند.

هیرنفین در هفته پایانی لیگ هلند در خانه 2 بر صفر مغلوب نایمخن شد تا نهم شود و لیگ اروپا را از دست بدهد. گوچی هم در این بازی فرصت گلزنی و آقای گلی لیگ هلند را از دست داد. او فصل را با 19 گل و 3 پاس گل به پایان رساند. آماری خیره‌کننده برای مهاجم باهوش تیم ملی. 

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74994
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر