ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 74990 / تاریخ انتشار : 1396/2/24 15:15
|

کونته گرانترین مربی تاریخ چلسی می‌شود؟

باشگاه لندنی برای مقابله با پیشنهاد وسوسه‌انگیز اینتر می‌خواهد دستمزد مربی موفقش را افزایش دهد.

ایران ورزشی آنلاین / چلسی بعد از قهرمانی لیگ برتر مصمم است آنتونیو کونته را به گرانترین مربی تاریخ باشگاه تبدیل کند و رقم بالایی را برای تقویت تیمش در نظر گرفته است.

کونته تابستن گذشته با قراردادی سه ساله و دستمزد سالانه 5/6 میلیون پوند به چلسی پیوست، ولی انتظار می‌رود بعد از فینال جام حذفی طرفین برای امضای یک قرارداد جدید پای میز مذاکره بنشینند.

چلسی خوب می‌داند که اینتر بعد از یک فصل ناکام دیگر به کونته پیشنهاد مربیگری داده و حاضر است دو برابر دستمزد فعلی‌اش را پرداخت کند. در این شرایط باشگاه لندنی بعد از قهرمانی اخیر می‌خواهد به کونته قرارداد جدیدی با دستمزد بالاتر پیشنهاد بدهد. دستمزد فعلی کونته کمتر از گواردیولا، مورینیو، ونگر و کلوپ است که در رقابت با چلسی تسلیم شدند.

رقم پیشنهادی آبراموویچ، مالک باشگاه احتمالا بالاتر از سالانه 5/7 میلیون یورویی است که او در سال 2015 به مورینیو پیشنهاد داد. با امضای قرارداد جدید کونته به گرانترین مربی تاریخ چلسی تبدیل خواهد شد. از طرف دیگر کونته هم ظاهرا مایل به ترک چلسی نیست و حتی شنیده می‌شود او و همسرش جستجو برای یافتن یک مدرسه در لندن برای دخترشان را شروع کرده‌اند. کونته برای تقویت چلسی که فصل آینده باید در لیگ قهرمانان بازی کند هم برنامه مفصلی دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر