ورزش جهان / شناسه خبر: 74980 / تاریخ انتشار : 1396/2/24 00:33
|

عبور از استوک به امید سهمیه/ آرسنال، منتظر لغزش لیورپول

آرسنال با پیروزی 4 بر یک رد زمین استوک به یک امتیازی لیورپول رسید و حالا منتظر لغزش شاگردان کلوپ در زمین وستهم است.

ایران ورزشی آنلاین / امید آرسنال برای صعود به لیگ قهرمانان با پیروزی 4 بر یک در زمین استوک زنده ماند. آرسنال از سال 2010 نتوانسته بود در این ورزشگاه برنده شود، ولی به لطف آرایش 1-2-4-3 جدیدش و نمایش درخشانی از مهره­های تهاجمی­اش حریف خشنش را در هم کوبید.

آرسنال در نیمه اول بازی را تحت کنترل داشت و بعد از اینکه در اواسط این نیمه ضربه سر مونرئال به تیر دروازه برخورد کرد، در دقیقه 42 با بغل پای ژیرو به گل اول رسید. در شروع نیمه دوم برتری آرسنال ادامه داشت و در دقیقه 55 اوزیل بعد از یک – دوی بلند با سانچز زننده گل دوم بود.

مارک هیوز، سرمربی استوک برای تغییر روند بازی پیتر کراوچ بلند قد را به زمین فرستاد و او در دقیقه 67 توانست فاصله را کمتر کند. البته تصاویر آهسته نشان داد او با دست دروازه را باز کرده است. تهدید استوک زیاد طول نکشید و سانچز در دقیقه 76 با زدن گل سوم خیال آرسنالی­ها را راحت کرد. در دقیقه 80 نوبت ژبرو بود که برای دومین بار و با پاس رمزی تازه­وارد گل بزند.

آرسنال با این برد 69 امتیازی شد و فقط یک امتیاز با لیورپول، تیم چهارم جدول فاصله دارد. شاگردان آرسنال که با سه برد متوالی روی فرم هستند، در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل منتظر لغزش لیورپول هستند تا به رده چهارم صعود کنند.

لیورپول یکشنبه بازی نسبتا سختی در خانه وستهم دارد و در هفته آخر میزبان میدلزبوروی سقوط کرده است. آرسنال در بازی بعدی میزبان ساندرلند سقوط کرده است و در هفته آخر باید با اورتون بازی کند.

captcha
تازه ها
بیشتر