ورزش جهان / شناسه خبر: 74977 / تاریخ انتشار : 1396/2/23 18:33
|

منچسترسیتی؛ سه امتیاز تا لیگ قهرمانان/ هدیه محرز به گواردیولا

منچسترسیتی با اقبال بلند لستر را شکست داد و حالا برای رسیدن به لیگ قهرمانان باید یکی از دو بازی باقی مانده اش را ببرد.

ایران ورزشی آنلاین / منچسترسیتی با پیروزی 2 بر یک مقابل لستر گام مهمی به سوی لیگ قهرمانان فصل آینده برداشت. شاگردان گواردیولا این بازی را تهاجمی شروع کردند و در نیمه اول توانستند دو گل پیش بیفتند. در دقیقه 29 داوید سیلوا و در دقیقه 36 ژسوس موفق شدند برای این تیم گل بزنند. البته تصاویر آهسته نشان داد گل اول سیتی آفساید بوده و اشمایکل هم اعتراض زیادی به آن داشت. لستر که شروع ضعیفی داشت قبل از رفتن به رختکن توسط اوکازاکی موفق شد فاصله را به حداقل برساند.

قهرمان فصل گذشته در نیمه دوم نمایش بهتری داشت و در دقیقه 76 با خطای کلیشی روی ریاض محرز به یک ضربه پنالتی رسید. مهاجم الجزایری خودش پشت توپ ایستاد و در حالی که قبل از ضربه سر خورد توپ وارد دروازه شد، ولی داور آن را مردود اعلام کرد. تصمیم داور درست بود، چرا که توپ بعد از ضربه محرز به پای تکیه‌گاه او هم برخورد کرد. یک بدشانسی و اتفاق تلخ برای لستر تا نتواند از این بازی امتیاز بگیرد. صحنه پنالتی لستر بعد از بازی بحث‌های زیادی را بین کارشناسان بوجود آورد.

---

سیتی با این برد 72 امتیازی شد و جای لیورپول در رده سوم را گرفت. تیم گواردیولا با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به آرسنال با یک برد از دو بازی باقی‌مانده هم به احتمال بسیار زیاد به لیگ قهرمانان صعود می‌کند. 

captcha
تازه ها
بیشتر