ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 74971 / تاریخ انتشار : 1396/2/23 16:47
|

توتی و یاران؛ مانعی در راه قهرمانی یووه

رم یکشنبه شب مصمم است قهرمانی یوونتوس را به تاخیر بیاندازد. این آخرین مصاف کاپیتان توتی با رقیب ابدی است.

ایران ورزشی آنلاین / فرانچسکو توتی که قرار است در پایان فصل فوتبال را کنار بگذارد در بازی حساس یکشنبه شب رم برابر یوونتوس احتمالا در ترکیب اصلی نخواهد بود اما می‌خواهد به رم کمک کند تا نایب قهرمانی‌اش را قطعی کند. این بازیکن 40 ساله به گمانه‌زنی‌ها درباره آینده‌اش پایان داد و گفت آماده است بعد از اتمام فصل در کنار مونچی، مدیر ورزشی باشگاه کار کند. «سلطان رم» در بازی 7خرداد برابر جنوا به پاس وفاداری‌اش به جالوروسی مورد تقدیر قرار می‌گیرد و با هواداران خداحافظی می‌کند.

توتی گفت: «ما یکشنبه با یوونتوس بازی داریم و می‌خواهیم تا آخر به مبارزه خود ادامه دهیم. بعد از آن برای حرف زدن درباره من وقت زیاد است.»

یوونتوس با توجه به هفت امتیاز برتری نسبت به تیم لوچانو اسپالتی فقط کافی است نبازد تا ششمین قهرمانی متوالی خود را به دست آورد. تیم ماسیمیلیانو آلگری چهارشنبه این هفته در فینال جام حذفی برابر لاتزیو قرار می‌گیرد و 13 خرداد در فینال لیگ قهرمانان با رئال مادرید بازی می‌کند.

رم در این بازی ادین ژکو را در اختیار ندارد که با 27 گل زده در صدر جدول گلزنان سری A است. رم می‌خواهد سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان را بگیرد و به امتیازات این بازی احتیاج دارد تا از ناپولی که قبل از بازی‌های این هفته با یک امتیاز اختلاف در رده سوم بود، فاصله بگیرد. رم که فصل قبل در استادیوم المپیکو 2 بر یک یووه را برده، نمی‌تواند به خاطر محرومیت از کوین استروتمان استفاده کند.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74971
captcha
تازه ها
بیشتر