ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 74970 / تاریخ انتشار : 1396/2/23 14:58
|

زیدان تا 2020 در مادرید

روزنامه مارکا مدعی است قرارداد جدید زیدان آماده است، ولی او آن را بعد از فینال لیگ قهرمانان امضا خواهد کرد.

ایران ورزشی آنلاین / زیدان که با رئال مادرید در آستانه قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان است، قراردادش را تا سال 2020 با این تیم تمدید می‌کند. روزنامه مارکا که نزدیک به باشگاه رئال مادرید است، از تصمیم فلورنتینو پرز برای ادامه همکاری با مربی فرانسوی خبر داد.

به گزارش این روزنامه مادریدی، قرارداد جدید آماده و روی میز زیدان است ولی امضای آن به بعد از فینال لیگ قهرمانان موکول شده. زیدان و پرز رابطه خیلی خوبی با هم دارند و طرفین به جای مذاکره بیشتر یک جلسه کاری داشته‌اند. البته زیدان در هفته‌های اخیر سوالات درباره تمدید قراردادش را پاسخ نداده، چرا که معتقد است ادامه همکاری باید به موفقیت یا ناکامی تیم بستگی داشته باشد و از نگاه او اگر فصل جاری بدون جام به پایان برسد، به معنی یک ناکامی است. به همین خاطر زیزو با وجود اعتماد باشگاه می‌خواهد تا 3 ژوئن، تاریخ فینال کاردیف صبر کند.

سیاست رئال برای تمدید قرارداد با زیدان مشابه زمانی است که مورینیو روی نیمکت تیم بود. قرارداد مربی پرتغالی بعد از قهرمانی لالیگا در دومین فصل حضورش (2012) تمدید شد. البته رئال و مورینیو قبلا بر سر تمدید قرارداد توافق کرده بودند، ولی اعلام رسمی آن به پایان لیگ موکول شد.

زیدان سختی‌های این پست را می‌شناسد و می‌داند که نباید به عنوان یک پروژه بلندمدت به آن نگاه کند، هرچند در حال حاضر اعتماد کامل بازیکنان و هیات مدیره را دارد. زیدان در دوره هفده ماهه مربیگیر‌اش با رئال توانسته قهرمان لیگ قهرمانان، سوپرجام اروپا و جام باشگاه‌های جهان شود و تیمش در هفته‌های آینده فرصت دارد قهرمانی اسپانیا و لیگ قهرمانان را جشن بگیرد. در این شرایط انتظار می‌رود مربی فرانسوی در قرارداد جدید دستمزد بالاتری داشته باشد.

 

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74970
captcha
تازه ها
بیشتر