فوتبال ایران / شناسه خبر: 74958 / تاریخ انتشار : 1396/2/23 00:27
|

تراکتور در مخمصه

فکر می‌کنید چه کسی چنین مسوولیتی را بپذیرد؟ مربیانی که در لیگ برتر بازار کار دارند، بعید است تیم دیگری را به تراکتورسازی ترجیح ندهند.

ایران ورزشی آنلاین / تراکتورسازی در همه سالیان اخیر یکی از جذاب‌ترین نیمکت‌ها برای مربیان درجه اول بوده، یک نیمکت هیجان‌انگیز. تصور کنید مدیریت باشگاهی در قواره تراکتورسازی باید چه کند که آن همه جذابیت را از بین ببرد؟

تراکتورسازی اما به دلیل ممنوعیت نقل و انتقالات، برای مربیان جذابیت و شور همیشگی را ندارد. به بحران این تیم در نقل و انتقالات، مشکلات مالکیتی و مدیریتی را هم اضافه کنید. مشکلات مالی هم شاید در راه باشند. از یک تیم در چنین شرایطی چه باقی می‌ماند؟ حالا تراکتور مانده و جذابیتی به نام تماشاگر و یک نام بزرگ که اینها نیز توقعاتی را ایجاد می‌کنند و کار برای مربی آینده همچنان سخت خواهد بود. یک کار سخت با دست‌های بسته.
فکر می‌کنید چه کسی چنین مسوولیتی را بپذیرد؟ مربیانی که در لیگ برتر بازار کار دارند، بعید است تیم دیگری را به تراکتورسازی ترجیح ندهند اما مربیانی که از دایره اصلی بازار کار در لیگ برتر بیرون مانده‌اند، چه بسا تراکتورسازی برای‌شان یک انتخاب خوب باشد.
تراکتورسازی با حفظ شالکه اصلی تیمش می‌تواند همچنان یک تیم مدعی در فصل آینده باشد اما به شرط آنکه در نقل و انتقالات حرفه‌ای مدیریت شود و مربی جدید نیز شخصیتی داشته باشد که بتواند در پروژه حفظ ستاره‌ها به تراکتورسازی کمک کند.

 

 

کلیدواژه
تراکتورسازی
captcha
تازه ها
بیشتر