فوتبال ایران / شناسه خبر: 74953 / تاریخ انتشار : 1396/2/22 18:55
|

قلعه‌نویی، جایگزین خطرناک!

برای مربیان گاهی یک دوره کوتاه دورماندن و مرور آنچه بر آنها گذشته، شاید لازم باشد‌.

ایران ورزشی آنلاین / برای امیر قلعه‌نویی، شاید فصل جدید با استراحت شروع شود. او یکی از پرکارترین مربیان تاریخ لیگ برتر است، با بیشترین جام‌ها و افتخارات، اما ماجراهای تراکتورسازی در این فصل و بحرانی که این تیم را فراگرفت، امیر قلعه‌نویی را از رقابت داغ بالای جدول عقب انداخت و او فصل را با موفقیتی که در ذهن داشت، تمام نکرد. هم نایب قهرمانی در لیگ برتر از دست رفت و هم جام حذفی.

قلعه‌نویی اگر از میان تیم‌های باقی‌مانده در لیگ برتر که هنوز برای نیمکت خود تصمیم نگرفته‌اند، گزینه‌ای نداشته باشد، آنگاه به خطرناک‌ترین چهره برای مربیان شاغل در لیگ برتر تبدیل می‌شود. بیرون ماندن مربی پرافتخار لیگ برتر از دایره مربیان شاغل، یک معنای روشن دارد: کوچک‌ترین لغزش برای هر مربی در هفته‌های آغازین، قلعه‌نویی را به گزینه‌ای برای آن تیم تبدیل می‌کند.
«من تو من» قلعه‌نویی با مربیان لیگ برتر، از جذابیت‌های خبری لیگ خواهد شد. آیا قلعه‌نویی فصل جدید را بدون تیم آغاز می‌کند؟ او را تا امروز کمتر در تیم‌هایی دیده‌ایم که شانس قهرمانی نداشته باشند. ملوان آخرین نمونه از تیم‌های کم‌بضاعت بود که قلعه‌نویی در آن کار کرد. این‌روزها هم که اغلب تیم‌های متمول و صاحب شانس موفقیت در فصل آینده، مربیان خود را انتخاب کرده‌اند. قلعه‌نویی شاید در فصل پیش‌رو استراحت کوتاهی را برای خود در نظر بگیرد، استراحتی اجباری و شاید لازم.
لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74953
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر