فوتبال ایران / شناسه خبر: 74951 / تاریخ انتشار : 1396/2/22 18:42
|

رضا شکاری در روستوف

شکاری به دلیل قراردادی که با ذوب آهن داشت برای جدایی از این تیم مشکلاتی را پیش روی خود می‌دید اما در نهایت با مسئولان این تیم به توافق رسید و جدیدترین لژیونر فوتبال ایران نام گرفت.

ایران ورزشی آنلاین / رضا شکاری، جوان اول تیم ذوب آهن که دو فصل پیش با ارائه بازی هایی قابل قبول خود را به فوتبال ایران معرفی کرد از میانه های لیگ شانزدهم به دنبال جدایی از ذوبی ها و ادامه بازی در خارج کشور بود و در نهایت موفق به این کار شد.

رضا شکاری که مدتها درگیر عقد قرارداد با تیم روستوف روسیه بود بالاخره موفق به این کار شد و با امضای قراردادی سه ساله به این تیم روسی پیوست.  او دو روز پیش راهی روسیه شد، پس از عقد قرارداد با تیم روستوف، امشب راهی تهران خواهد شد تا به اردوی تیم ملی جوانان ملحق شود و به همراه این تیم در رقابت های جام جهانی حضور پیدا کند.

این بازیکن به دلیل قراردادی که با ذوبی ها داشت برای جدایی از این تیم مشکلاتی را پیش روی خود می دید اما در نهایت با مسئولان این تیم به توافق رسید و جدیدترین لژیونر فوتبال ایران نام گرفت.

روستوف پیش از این سردار آزمون و سعید عزت اللهی را به خدمت خود در آورده بود و از این دو بازیکن آزمون هنوز هم برای این تیم به بازی می پردازد و عزت اللهی نیز به صورت قرضی راهی باشگاه آنژی روسیه شد.

کلیدواژه
رضا شکاری
captcha
تازه ها
بیشتر