فوتبال ایران / شناسه خبر: 74949 / تاریخ انتشار : 1396/2/22 18:27
|

تصمیم منصوریان، تقدیر پیروانی / نورافکن در جام جهانی

از متن نامه پیروانی: خوشحالم که امروز منصوریان با درک عمیقی از شرایط موجود این فرصت را برای نورافکن، استقلال و تیم ملی جوانان فراهم کرد...

ایران ورزشی آنلاین / امید نورافکن جوان اول استقلال در لیگ شانزدهم بود که بعد از شروع نیم فصل دوم بازیکن ثابت تیم منصوریان شد و در تمامی دیدارهای بزرگ این تیم که با برد استقلال به پایان رسید، درخشید.

نورافکن که در ابتدای فصل به عنوان کاپیتان تیم جوانان فوتبال ایران موفق به کسب جواز حضور در جام جهانی کره جنوبی شده بود، در فهرست نهایی پیروانی برای جام جهانی نیز حضور داشت اما با مخالفت استقلالی ها و منصوریان قرار بود تا در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا استقلال را همراهی کند و همراه تیم ملی به جام جهانی نرود.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال که تجربه حضور در تیم ملی بزرگسالان و سرمربی‌گری تیم ملی امید را در کارنامه خود دارد و به خوبی از اهمیت مسابقات ملی آگاه است، بعد از صعود استقلال از مرحله گروهی در بازگشت به ایران به نورافکن اجازه داد تا به همراه تیم ملی جوانان راهی کره جنوبی شود و در مسابقات جام جهانی تیم ملی را همراهی کند. سرمربی استقلال عقیده دارد که حضور در جام جهانی برای نورافکن اتفاق مهمی است و می تواند تبدیل به سکوی پرتاب این بازیکن شود. همچنین با توجه به اهمیت مسابقات جام جهانی منصوریان ترجیح داد تا به جای منافع باشگاهی، منافع ملی را در نظر بگیرد تا به این ترتیب هافبک استقلالی ها که به نظر می رسید مهره اصلی این تیم در جدال با العین امارات باشد، استقلالی ها را در دیدار برابر العین همراهی نخواهد کرد.

تصمیم منصوریان با توجه به مصدومیت امید ابراهیمی ارزش دو چندانی پیدا می کند و حالا نورافکن می تواند با بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی در جام جهانی گام بلندی برای پیشرفت در مسیر حرفه‌ای خود بردارد.

متن پیام امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم جوانان ایران برای تقدیر و تشکر از علیرضا منصوریان (سرمربی تیم استقلال تهران) به شرح زیر است: منصوریان، وطن پرستی و رفاقت را معنا کرد. در روز میلاد حضرت مهدی علیه السلام دوست خوبم علیرضا منصوریان با دادن خبری خوش اردوی تیم ما را خوشحال کرد و درست در حالی که می بایست بین تیم ملی و استقلال یکی را انتخاب می‌کرد، او حاضر شد نماد میهن، پرچم و کشورش یعنی تیم ملی را انتخاب کند. رفاقت بین ما از سالیان قبل آغاز شده و هرچه می‌گذرد این پیوند عمیق‌تر می شود و برای بنده هم بسیار سخت بود که درست در برهه حساس حضور استقلال در لیگ قهرمانان از آنها بخواهم که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان خود را در اختیار ما قرار بدهند اما همان‌طور که قبلا هم اشاره کردم، خوشبختانه در استقلال بازیکنانی حضور دارند که می‌توانند براحتی جای خالی نورافکن را پر کنند. هدف ما نیز حضور با صلابت در جام جهانی است و خوشحالم که امروز منصوریان با درک عمیقی از شرایط موجود این فرصت را برای نورافکن، استقلال و تیم ملی جوانان فراهم کرد تا جهان شاهد درخشش مردان جوان ایران زمین در جام جهانی باشد.

کلیدواژه
امید نورافکن
لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74949
captcha
تازه ها
بیشتر