فوتبال ایران / شناسه خبر: 74864 / تاریخ انتشار : 1396/2/16 19:49
|

توفان پرسپولیس: ۲ ساله با گادوین منشا

پرسپولیس در نقل و انتقالات توفان به پا کرده. بعد از قرارداد با خلیل‌زاده، حالا خبر قرارداد پرسپولیس با منشا، مهم‌ترین خبر برای هواداران پرسپولیس است.

ایران ورزشی آنلاین / در پی انتشار شایعاتی مبنی بر حضور گادوین منشا در تیم پرسپولیس و در شرایطی که هواداران این باشگاه پیگیر اخبار مربوط به نقل و انتقالات هستند، وب سایت پرسپولیس رسما خبر از عقد قرارداد با این بازیکن موثر پیکان داده است.

محمدعلی ترکاشوند مدیراقتصادی پرسپولیس دقایقی پیش به سایت این باشگاه گفت: ما پس از بازی با پیکان با این بازیکن و مدیر برنامه هایش جلسه داشتیم و پس از آنکه بر سر مفاد قرارداد به تفاهم رسیدیم، قرارداد را تنظیم کردیم که به امضای منشا و سامان مهدیزاده، مدیر برنامه هایش رسیده است. به این ترتیب جای هیچ نگرانی نیست. مدت این قرارداد هم دو ساله است. حضور بازیکن در باشگاه طی روزهای آتی نیز صرفا به منظور انجام تشریفات و رونمایی از قرارداد خواهد بود.

منشا در رقابت های این فصل 15 گل برای پیکان به ثمر رسانده و بنا به گفته نزدیکانش علاقمند به حضور در پرسپولیس بوده است. او که دومین خرید اسمی پرسپولیس برای فصل جدید است، بعد از توافق سرخ ها با شجاع خلیل‌زاده به این تیم اضافه می شود.

آنطور که ترکاشوند گفته است نقل و انتقالات در این فصل برای پرسپولیس خیلی زودتر از آنچه که سال گذشته اتفاق افتاد به پایان خواهد رسید. پرسپولیس در حال حاضر آخرین بازی مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا را در پیش دارد و در صورت موفقیت مقابل الوحده و کسب نتیجه مدنظر در بازی الریان و الهلال، فصل را ادامه خواهد داد.

با حضور منشا، سرخپوشان در خط حمله احتیاج به جذب بازیکن جدیدی ندارند. در حال حاضر مهدی طارمی آقای گل لیگ، علی علیپور ستاره جوان پرسپولیس و گادوین منشا، ترکیبی ایده‌آل برای برانکو خواهند ساخت.

کلیدواژه
گادوین منشا
لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74864
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر