فوتبال ایران / شناسه خبر: 74851 / تاریخ انتشار : 1396/2/15 16:43
|

شجاع خلیل‌زاده شنبه قرمز می‌پوشد

پرسپولیس بزرگ‌ترین تیم آسیاست. هر بازیکنی دوست دارد در این تیم بازی کند. فصل تمام شده و این حق را دارم درباره آینده تصمیم بگیرم.

ایران ورزشی آنلاین / شجاع خلیل زاده مقابل استقلال آخرین بازی خود را برای تیم سپاهان انجام داد و با پایان قراردادش رسما از این تیم جدا شد. خلیل زاده که از مدت ها پیش مد نظر مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود، چندباری تا مرز حضور در جمع سرخپوشان پایتخت هم رفت اما با مخالفت سپاهانی ها این انتقال هربار منتفی شد.
حالا با پایان قرارداد خلیل زاده با سپاهان این مدافع بازیکن آزاد است و با خیالی آسوده می تواند با پرسپولیس قرارداد امضا کند. او از چند روز قبل مذاکرات نهایی اش را با پرسپولیسی ها انجام داده و روز شنبه برای امضای قرارداد رسما به باشگاه پرسپولیس می رود.


بر این اساس خلیل زاده قراردادش را با پرسپولیس رسما ثبت می کند تا اولین بازیکن جدیدی باشد که برای لیگ هفدهم به جمع سرخپوشان ملحق می شود.

خلیل زاده در پایان دیدار با استقلال درباره توافقش با پرسپولیس گفت: «قراردادم با سپاهان تمام شده است. دوست دارم درباره آینده‌ام تصمیم بگیرم. من رنگ قرمز را دوست دارم و در طول لیگ بارها از این رنگ‌ها استفاده کرده‌ام. پرسپولیس هم بزرگترین تیم آسیاست. هر بازیکنی دوست دارد در این تیم بازی کند. فصل تمام شده و این حق را دارم درباره آینده تصمیم بگیرم.»

captcha
تازه ها
بیشتر