فوتبال ایران / شناسه خبر: 74775 / تاریخ انتشار : 1396/2/9 22:28
|

بیرانوند یا آقای طلبکار: تماشاگران خواب این قهرمانی را نمی دیدند

با وجود 5 سال قرارداد با پرسپولیس، بازی با الوحده آخرین بازی من برای پرسپولیس است و نمی دانم در مورد شعار هواداران چه بگویم.

ایران ورزشی آنلاین / این روحیه طلبکارانه و این ادبیات طلبکارانه چگونه به بازیکنان پرسپولیس رسیده است؟ بیرانوند قهرمانی پرسپولیس را اینطور توصیف می کند که تماشاگران این تیم خوابش را هم نمی دیدند. 

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس بعد از دیدار با ذوب آهن در جمع خبرنگاران گفت: با وجود 5 سال قرارداد با پرسپولیس، بازی با الوحده آخرین بازی من برای پرسپولیس است و نمی دانم در مورد شعار هواداران چه بگویم.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در ادامه درباه شعار های تماشاگران که بازیکنان را بی غیرت می نامیدند، گفت: این بی غیرت ها در پرسپولیس توانستند رکوردی را ثبت کنند، در خانه هیچ شکستی را نپذیرفتیم. بی غیرت قهرمان لیگ نمی شود، بی غیرت آقای گل نمی شود، بی غیرت با اقتدار قهرمان لیگ نمی شود، بی غیرت کمترین گل خورده لیگ ایران را ندارد، بی غیرت بهترین پرسپولیس تاریخ باشگاه را نمی سازد. همه ی اینها نشان می دهد بازیکنان بی غیرتند! به عنوان یک بازیکن بی غیرت که بعد از 10 سال بهترین قهرمانی را برای پرسپولیس آوردیم، بهترین خط دفاعی و بهترین خط حمله را داشتیم اعلام می کنم که فصل آینده در این تیم حضور ندارم. من می خواهم به آقای طاهری بگویم که تا کنون 55 درصد از قراردادم را دریافت کرده ام و اینکه می گویند 80 درصد اصلا صحیح نیست. ما قهرمانی آوردیم که هواداران پرسپولیس خواب آن را نمی دیدند. ترجیح می دهم با وجود قرارداد 5 ساله با پرسپولیس دیگر در این تیم حضور نداشته باشم.

captcha
تازه ها
بیشتر