ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74646 / تاریخ انتشار : 1396/2/1 15:34
|

دوئل مادریدی‌ها در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان

رئال - آتلتیکو، فینال فصل گذشته این بار در نیمه‌نهایی تکرار می‌شود. موناکو و یوونتوس دومین نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را برگزار می‌کنند.

ایران ورزشی آنلاین / قرعه‌کشی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و رئال مادرید و آتلتیکو مادرید، فینالیست‌های فصل قبل این بار یک مرحله زودتر باید با یکدیگر روبرو شوند. در دیگر بازی این مرحله یوونتوس بعد از حذف بارسا باید با موناکو، پدیده این فصل مسابقات روبرو شود.

دو تیم مادریدی در سال‌های گذشته رقابت نزدیکی در اروپا داشته‌اند. در فینال سال 2014 آتلتیکو تنها چند ثانیه تا قهرمانی فاصله داشت، ولی گل راموس بازی را به تساوی کشاند و رئال در وقت اضافه موفق شد موفق شد 4 بر یک برنده شود.

در فینال سال گذشته هم دو تیم در وقت قانونی و اضافه به تساوی یک بر یک رسیدند و رئال این بار در ضربات پنالتی با شکست همشهری‌اش موفق شد برای یازدهمین بار قهرمان اروپا شود. رئال در بازی رفت میزبان است و بازی برگشت در ویسنته کالدرون برگزار می‌شود.

موناکو هم بعد از حذف منچسترسیتی و دورتموند مصمم است با حذف یوونتوس شگفتی را کامل کند و برای این کار باید در بازی رفت در خانه موفق به پیروزی شود. این دو تیم در نیمه‌نهایی سال 98 هم با یکدیگر روبرو شدند. موناکو در بازی رفت توانست به برتری 2-3 برسد. زننده یکی از گل‌ها تیری آنری بود. یووه در بازی برگشت با هت‌تریک دل‌پیرو به پیروزی 4 بر یک رسید و با مجموع 4-6 به فینال صعود کرد.

 

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74646
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر