ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74610 / تاریخ انتشار : 1396/1/30 17:50
|

واردی: باید به خودمان افتخار کنیم

مهاجم لستر از عملکرد این فصل تیمش در لیگ قهرمانان راضی است. این تیم در اولین حضورش در این مسابقات تا یک چهارم نهایی صعود کرد، بهتر از بقیه تیم‌های انگلیسی.

ایران ورزشی آنلاین / جیمی واردی گفته که او و هم‌تیمی‌هایش در لسترسیتی باید به خود افتخار کنند، چرا که تمام تلاش خود را کردند تا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کنند.

این مهاجم تیم ملی انگلیس در جریان تساوی یک بر یک لستر برابر اتلتیکو مادرید گل تساوی تیمش را زد اما لستر به دلیل شکست در خانه اتلتیکو حذف شد.

واردی گفت: «ما تمام توان خود را صرف کردیم، به‌ویژه در نیمه دوم. آنها چند بار توپ را از روی خط دروازه برگرداندند که اگر امروز روز دیگری بود، وارد دروازه شده بودند. بازی ما بی‌تردید اوج گرفت و می‌توانستید ببینید که چطور بازی می‌کردیم. ما لیو (لئوناردو اولوا) را وارد زمین کردیم تا در هوا هم خطرناک باشیم و این کار در نهایت به سود ما شد. اتلتیکو احتمالا عادت دارد که با تیم‌هایی بازی کند که مالکیت توپ را بیشتر در اختیار دارند. پس ما رو به بازی مستقیم آوردیم. ما بداقبال بودیم که نتوانستیم نتیجه‌ای که می‌خواستیم را بگیریم اما دست کم همه بازیکنان تمام تلاششان را کردند. بازیکنان می‌توانند به خودشان افتخار کنند، چرا که همه کاری کردند.»

واردی درباره حضور در لیگ قهرمانان گفت: «لیگ قهرمانان تجربه تازه‌ای برای اکثر ما بود و ما بی‌تردید از آن لذت بردیم. حالا باید به سراغ زمینه بقا در لیگ برتر برویم که کاری است که تمام نشده است.»

کلیدواژه

لستر

جیمی واردی

کانال تلگرام ایران ورزشی
captcha