فوتبال ایران / شناسه خبر: 74491 / تاریخ انتشار : 1396/1/21 15:28
|

لخویا قطر - استقلال خوزستان / بازی صعود

در ترکیب تیم لخویا بازیکنانی با ملیت‌های مختلف وجود دارند که از این تیم یک تیم قدرتمند ساخته است.

ایران ورزشی آنلاین / سه شنبه 22/1/96، هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، ورزشگاه عبدا... بن خلیفه دوحه، ساعت: 20

داور: احمد الکاف
کمک‌ها:حمد المیاحی، ابوبکر العمری(هر سه از عمان)


بازی رفت دو تیم در اهواز برنده نداشت.گل دقیقه هفتم حسن بیت سعید از روی نقطه پنالتی را اسماعیل محمد در دقیقه 11 پاسخ داد.نماینده کشورمان در این گروه با هفت امتیاز از سه بازی در صدر جدول قرار دارد و میزبان با پنج امتیاز در مکان دوم ایستاده است. به همین دلیل سه امتیاز این بازی فوق‌العاده اهمیت دارد. بخصوص که در دیگر بازی این گروه الفتح چهار امتیازی به زمین الجزیره امارات انتهای جدولی می رود و در صورت پیروزی آنها هم هفت امتیازی می‌شوند.
بدون شک اگر شاگردان پورموسوی در بازی رفت تیم قطری را شکست داده بودند امروز با استرس کمتری به میدان می رفتند. لخویا در حالی آماده این بازی شده که برای دومین سال متوالی قهرمانی لیگ ستارگان قطر را به دست آورده اند و از این لحاظ در شرایط روحی بسیار خوبی قرار دارند.شاید تساوی هم برای آبی های خوزستانی نتیجه خوبی باشد چرا که آنها در بازی بعدی باز هم باید برای مصاف با الفتح عربستان به قطر بروند و در آخرین مسابقه این گروه هم میزبان الجزیره امارات هستند. لخویا در بازی رفت نشان داد که از پتانسیل فنی بالایی برخوردار است و بازیکنان فرصت طلبی به ویژه در فاز هجومی دارند که نباید فضای لازم را به آنها داد. این تیم در قلب خط میانی‌اش یک بازیگردان کره‌ای دارد که بسیار تاثیرگذار بازی می‌کند. بازیکنان میانی استقلال خورستان می توانند با دوندگی زیاد مانع بازیسازی این کره‌ای شوند. البته در ترکیب تیم لخویا بازیکنانی با ملیت‌های مختلف وجود دارند که از این تیم یک تیم قدرتمند ساخته است.

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان
دروازه‌بان: وحید شیخ‌ویسی - مدافعان میانی: عقیل کعبی، محمد طیبی- مدافعان کناری: پیمان شیرزادی، سلمان بحرانی- هافبک‌ها: دانیال ماهینی، فرشاد سالاروند، نانگ، مهدی مومنی، حسن بیت‌سعید - مهاجم: آرش افشین

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر