ورزش ایران / شناسه خبر: 74386 / تاریخ انتشار : 1396/1/11 08:25
|

ایران-چین؛ والیبال نوجوانان آسیا / مرحله دوم گروه‌بندی شد

در مرحله دوم، هشت تیم برتر در دو گروه F (ایران، کره جنوبی، چین و چین تایپه) و E(ژاپن، استرالیا، تایلند و میانمار) برای رتبه‌های اول تا هشتم مسابقه می‌دهند.

ایران ورزشی آنلاین / دور مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا و انتخابی جهان که از صبح روز سه شنبه در شهر نایپیداو کشور میانمار آغاز شده بود، عصر پنج‌شنبه به پایان رسید و جایگاه تیم ها در چهار گروه جدول مقدماتی مشخص شد.

در گروه نخست تیم میانمار با دو برد و کسب 6 امتیاز صدرنشین شد و تیم های استرالیا (یک برد و سه امتیاز) و هنگ کنگ بدون برد در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در گروه دوم، کره جنوبی با دو برد و 6 امتیاز صدرنشین شد. ایران با یک برد و سه امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم بنگلادش بدون برد و امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

در گروه سوم نیز تیم ژاپن با دو برد و 6 امتیاز در صدر قرار گرفت، تایلند با یک برد و سه امتیاز دوم شد و سریلانکا بدون برد و امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در گروه چهارم نیز تنها دو تیم چین و چین تایپه حضور داشتند که چینی ها با یک برد و سه امتیاز در رتبه نخست و ملی پوشان چین تایپه در جایگاه دوم قرار گرفتند.

در مرحله دوم این رقابت ها هشت تیم برتر در دو گروه F (ایران، کره جنوبی، چین و چین تایپه) و  E(ژاپن، استرالیا، تایلند و میانمار) برای رتبه های اول تا هشتم مسابقه می دهند. سه تیم هنگ کنگ، بنگلادش و سریلانکا نیز در این مرحله برای جایگاه های نهم تا یازدهم به مصاف هم می روند.

جمعه تیم های شرکت کننده در این رقابت ها استراحت دارند و مرحله دوم مسابقات از روز شنبه آغاز می شود. تیم ملی والیبال نوجوانان ایران روز شنبه و از ساعت 12 و 30 دقیقه به وقت میانمار، 10 و 30 دقیقه به وقت تهران در سومین مسابقه خود در این رقابت ها به مصاف چین می رود.

captcha
تازه ها
بیشتر