فوتبال ایران / شناسه خبر: 74369 / تاریخ انتشار : 1396/1/8 14:57
|

زنده از آزادی / زیبایی‌ها و زشتی‌ها در جایگاه تماشاگران

نکته تاسف برانگیز این اتفاق، حضور خبرنگاران چینی در جایگاه بود که این صحنه ها از چشم آنها پنهان نماند و سعی کردند از تمام اتفاقات تصویربرداری کنند.

ایران ورزشی آنلاین / در فاصله کمتر از 2 ساعت تا شروع مسابقه طبقه اول ورزشگاه آزادی با استقبال هواداران فوتبال ایران مملو از تماشاگر شد تا مشخص شود حمایت مورد نظر کادر فنی و بازیکنان تیم ملی در این دیدار انجام خواهد شد.

البته یک جایگاه در ضلع شمالی ورزشگاه آزادی به هواداران چینی اختصاص دارد و دو جایگاه در اطراف آن برای حفظ امنیت چینی ها خالی از تماشاگر است. همچنین جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی که شامل جایگاه های 7، 6 و 5 می شوند هنوز با دستور نیروی انتظامی خالی است و اجازه حضور هواداران در آن داده نمی شود. البته در چند نوبت هواداران با عبور از فنس ها خود را به این بخش از جایگاه رساندند اما هنوز صندلی های زیادی در این بخش از ورزشگاه به دلایل نا مشخصی خالی است.

به این ترتیب هواداران فوتبال ایران تمامی جایگاه های ممکن را در طبقه اول ورزشگاه آزادی پر کرده اند.

در حالی که دو ساعت به آغاز بازی تیم های ایران و چین باقی مانده بود هنوز درب جایگاه ویژه هواداران باز نشده بود تا اینکه در ساعت 14:30 این اتفاق افتاد و همین موضوع سبب شد تا هواداران بسیاری به سوی جایگاه ویژه هجوم بیاورند، نکته عجیب و البته تاسف برانگیز هجوم هواداران جایگاه های کناری به سوی این قسمت از سکوها بود که با واکنش شدید نیروهای حفاظتی روبرو شد و همین اتفاق تصاویر زشتی را در این قسمت از ورزشگاه به وجود آورد و برای دقایقی نظم جایگاه ها را به هم ریخت و البته پس از دقایقی محدود نیروهای حفاظتی با تلاش خود موفق شدند مجددا نظم را به جایگاه ها برگردانند. 

نکته تاسف برانگیز این اتفاق حضور خبرنگاران چینی در جایگاه بود که این صحنه ها از چشم آنها پنهان نماند و سعی کردند از تمام اتفاقات تصویربرداری کنند.

 
لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74369
captcha
تازه ها
بیشتر