فوتبال ایران / شناسه خبر: 74362 / تاریخ انتشار : 1396/1/7 15:10
|

تماشاگران حرفه‌ای به تهران آمدند / دستورالعمل ۱۰ بندی سفارت چین

در این دستورالعمل نکاتی مانند رعایت حجاب اسلامی و احترام به رسوم ایرانیان نوشته شده است.

ایران ورزشی آنلاین / طرفداران دو آتشه تیم ملی چین که متشکل از مشوق های حرفه ای و برخی هواداران علاقمند هستند با یک پرواز اختصاصی وارد فرودگاه امام شدند تا در بازی ۸ فروردین یاور تیم مارچلو لیپی در تهران باشند.

تعداد این هواداران بین ۱۰ تا ۱۵۰ نفر گزارش شده و آنها قصد دارند در طول ۹۰ دقیقه اقدام به تشویق تیم چین در ورزشگاه آزادی کنند. هواداران تیم ملی چین مثل طرفداران فوتبال در شرق آسیا پرشور و خستگی ناپذیرند و قصد دارند مقابل بیش از ۷۵هزار هوادار ایرانی حاضر در ورزشگاه آزادی قد علم کنند. احتمالا محل استقرار آنها پشت دروازه جنوبی خواهد بود.

سفارت کشور جمهوری خلق چین در ایران با انتشار دستورالعملی از طرفداران این کشور که می خواهند در دیدار ۸ فروردین دو تیم در ورزشگاه آزادی حاضر شوند درخواست کرد که نکات عنوان شده را رعایت کنند. در این دستورالعمل نکاتی مانند رعایت حجاب اسلامی و احترام به رسوم ایرانیان نوشته شده است.

با توجه به اینکه شهروندان چینی زیادی در ایران حضور دارند احتمال دارد تعداد قابل توجهی از آنها در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و همین باعث شده تا سفارت چین برای دیدار حساس 8 فروردین تدابیری را مدنظر قرار دهد.

captcha
تازه ها
بیشتر