ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74319 / تاریخ انتشار : 1395/12/30 14:40
|

انریکه: بعضی‌ها به آمار اعتیاد دارند

سرمربی بارسا بعد از پیروزی 2-4 تیمش مقابل والنسیا درباره اتفاقات این بازی و همچنین وضعیت تیمش در آستانه بازی‌های حساس ماه آوریل صحبت کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / لوئیز انریکه بعد از پیروزی 2-4 تیمش مقابل والنسیا معتقد بود که اختلاف دو گل در این بازی کافی نبوده است. هرچند نیمه اول با تساوی 2-2 به پایان رسید، ولی والنسیا نیمه دوم را با یک بازیکن کمتر شروع کرد و بارسا تنها دو بار توسط مسی و آندره گومز به گل رسید.

انریکه بعد از بازی گفت: «برای همه ما بازی جذابی بود و هر دو تیم تا دقیقه آخر فرصت داشتند. ما خوب بازی کردیم، والنسیا کار ما را سخت کرد ولی ما فرصت‌های زیادی داشتیم. اگر از آنها استفاده می‌کردیم فاصله بیشتر می‌شد و با خیال راحت بازی می‌کردیم. ما مقابل یک حریف سرسخت سه امتیاز را گرفتیم.»

گل اول والنسیا توسط مانگالا از روی یک ضربه کرنر زده شد تا بارسا در دو بازی اخیر سه گل از روی ضربات ایستگاهی دریافت کرده باشد. با این حال انریکه نگران نیست و گفت: «فوتبال همین است. گهای در 100 بازی از روی کرنر گل نمی‌خورید و حالا ما در زمان کوتاهی سه گل خورده‌ایم. این گل را به حساب شایستگی حریف بگذارید. می‌دانم که خیلی‌ها به این آمار و ارقام اعتیاد دارند.»

مسی با اخطاری که گرفت از بازی بعدی مقابل گرانادا مصدوم شد، ولی انریکه این را فرصتی برای استراحت ستاره تیمش دانست و گفت: «غیرممکن است که یک بازیکن 9 بازی در یک ماه برگزار کند. آوریل ماه خیلی سختی برای ما خواهد بود.» بارسا در این ماه باید با رئال مادرید و همچنین یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بازی کند.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74319
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر