ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74318 / تاریخ انتشار : 1395/12/30 02:39
|

برتری بارسا مقابل والنسیای ده نفره

بارسا با برتری 4 بر 2 مقابل میهمان ده نفره‌اش با یک بازی بیشتر به دو امتیازی رئال مادرید صدرنشین رسید. مسی با زدن دو گل ستاره تیمش بود.

ایران ورزشی آنلاین / بارسا در شبی که حریفش، والنسیا برای یک نیمه ده نفره بود به پیروزی رسید تا همچنان به جبران فاصله با رئال مادرید و قهرمانی لالیگا امیدوار بماند.

الیاکیم مانگالا، مدافع فرانسوی والنسیا در دقیقه 44 با خطا روی سوارز کارت زرد دوم را گرفت و از زمین اخراج شد. همین بازیکن در دقیقه 29 موفق شده بود با ضربه سر دروازه بارسا را باز کند، ولی برتری والنسیا 6 دقیقه دوام داشت و سوارز موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

اخراج مانگالا تنها جریمه والنسیا نبود و داور یک ضربه پنالتی اعلام کرد که مسی آن را به گل دوم بارسا تبدیل کرد. البته این آخرین اتفاق مهم این نیمه نبود و والنسیا با یک بازیکن کمتر لحظاتی بعد توانشت توسط منیر الحدادی، مهاجم سابق بارسا بازی را به تساوی بکشاند.

مسی در دقیقه 52 توانست بارسا را پیش بیاندازد، ولی والنسیا اجازه نداد اختلاف بیشتر شود و تا دقایق آخر بازی همچنان به زدن گل تساوی امیدوار بود. سرانجام در دقیقه 89 آندره گومز پاس نیمار را از روی خط شش قدم به گل چهارم بارسا تبدیل کرد. بارسا با این برد 63 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر به فاصله دو امتیازی رئال صدرنشین رسید.

در دیگر بازی مهم امشب لالیگا آتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه 3 بر یک سویا را شکست دهد. آتلتیکو هرچند با این برد در رده چهارم باقی ماند، ولی توانست فاصله‌اش با سویا، تیم سوم جدول را به دو امتیاز کاهش دهد. سویا که 57 امتیازی است با این شکست امیدش برای قهرمانی را از دست داد. گودین، گریزمان و کوکه گلزنان آتلتیکو در این بازی بودند.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74318
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر