فوتبال ایران / شناسه خبر: 74312 / تاریخ انتشار : 1395/12/29 20:16
|

قرارداد تازه برای روزهای تازه / کرانچار: سپاهان خانه من است

سپاهان برای بازگشت به روزهای باشکوه به پشت سر نگاه کرد و دید که کرانچار را جا گذاشته است. حالا سپاهان با کرانچار دنبال روزهای تازه است.

ایران ورزشی آنلاین / پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمد. هم ویسی از سپاهان رفت و هم کرانچار به سپاهان برگشت. ماجرای باشگاه سپاهان را از این پیام شروع کنیم که باشگاه سپاهان پس از جدایی سرمربی خود منتشر کرد:

«از زحمات عبدالله ویسی که هیچ گاه سپاهانی بودنش را کتمان نمی‌کرد، سپاسگزاریم. برای او آرزوی سلامتی و موفقیت می کنیم.»

سپاهان از ویسی گذشت و به کرانچار رسید. زلاتکو کرانچار سرمربی سابق سپاهان که امروز وارد اصفهان شده بود، پای میز مذاکره با محسن طاهری مدیر عامل و سطان‌حسینی عضو هیأت مدیره باشگاه سپاهان نشست و پس از حدود دو ساعت صحبت در نهایت برای سرمربیگری دوباره طلایی پوشان اصفهان به توافق رسید.

چهارمین قهرمانی سپاهان در لیگ برتر به همراه کرانچار به دست آمده و آنها امیدوار هستند با هدایت دوباره این مرد کروات به روزهای خوب‌شان برگردند.

قرارداد کرانچار با سپاهان در طول هفته جاری امضاء می‌شود و او از سوم فروردین ماه در تمرینات این تیم حضور پیدا می‌کند.

کرانچار که در ایران سابقه مربیگری در پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد، طبق گفته طاهری مدیرعامل سپاهان فعلا فردی را به‌عنوان دستیار معرفی نکرده و قرار است با دستیاران ویسی ادامه دهد.

باشگاه سپاهان تا پایان فصل جاری با کرانچار قرارداد امضاء می‌کند و پس از آن در صورت رضایت طرفین این همکاری برای لیگ هفدهم نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

 کرانچاردر گفت و گو با صدای سپاهان درباره بازگشت مجدد به ایران گفت: خوشحالم بالاخره این فرصت فراهم شد که به خانه ام برگردم. چندسالی که در سپاهان بودم اثر عمیقی در من گذاشت و  نتایجی که کسب کردیم شیرین ترین خاطرات من را شکل داد . امیدوارباشیم در ادامه همکاری در این شش هفته پایانی شاید بتوانیم نتیجه مثبتی را رقم بزنیم.

در شرایطی که مدیران سپاهان گفته اند قراردادشان با کرانچار به مدت شش هفته است اما این مربی وعده فصل آینده را داده و اینطور می گوید: تلاش و کار زیاد در انتظار ماست تا بتوانیم نتایجی بهتر از چیزی که تا الان ثبت شده کسب کنیم. انتظار معجزه نداریم و شاید نتایج آن طور که می خواهیم رقم نخورد فقط امیدوار باشیم هوادارها مثل همیشه با بازیکنان و باشگاه هماهنگ باشند و تیم را روی شانه های خودشان در روزهای دشوار پیش رو پیش ببرند تا یک خانواده هماهنگ و‌منسجم داشته باشیم.

 

 

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74312
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر