ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74309 / تاریخ انتشار : 1395/12/29 13:27
|

کونته: تا قهرمانی 21 امتیاز دیگر فاصله داریم

سرمربی چلسی بعد از گل برتری کیهیل به استوک از خود بیخود شد. او خوب می‌داند که فاصله زیادی تا قهرمانی تیمش در لیگ برتر نمانده است.

ایران ورزشی آنلاین / چلسی شنبه شب موفق شد استوک را با نتیجه 1-2 شکست دهد و یک گام دیگر به سوی قهرمانی بردارد. تیم سختکوش استوک در آخرین دقایق نیمه اول موفق شد با یک ضربه پنالتی گل ویلیان را پاسخ دهد، ولی گری کیهیل، مدافع چلسی در دقیقه 87 تیمش را به گل پیروزی رساند.

کونته بعد از بازی گفت: «از این پیروزی بسیار خوشحالم زیرا برای رویارویی با استوک در این مقطع از فصل باید خیلی از لحاظ ذهنی آماده باشید. بازی بسیار دشواری بود. ما سعی کردیم بازی خودمان را ارائه دهیم و شایسته پیروزی بودیم. برای گری کیهیل نیز بسیار خوشحالم زیرا پنالتی حریف روی خطای او به دست آمد و زدن گل پیروزی برای کیهیل و کل تیم بسیار شیرین بود. برای قهرمان شدن به 21 امتیاز نیاز داریم. پس برد امروز نشانه بسیار خوبی برای ما بود اما چلسی باید با همین میزان تعهد به کار خود ادامه دهد. امروز با تیم دوم 13 امتیاز فاصله داریم اما من احساس می‌کنم رقبای ما این هفته پیروز خواهند شد. اما تمرکز ما تنها روی نتایج خودمان است و بابت این پیروزی بسیار خوشحالیم.»

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74309
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر