فوتبال ایران / شناسه خبر: 74305 / تاریخ انتشار : 1395/12/28 22:38
|

یادداشت کی‌روش / نباید نگران محبوبیت‌های قلابی باشیم

کی‌روش از ادبیات احترام‌برانگیزی در مقایسه با ادبیات ستاره‌ها و چهره‌های فوتبال ایران استفاده کرده. او دوست دارد راه خودش را برود، با ایده‌ها و نگاه خودش.

ایران ورزشی آنلاین / کارلوس کی‌روش در استاتوسی دیگر، باز هم از طریق فیسبوک با هواداران فوتبال در ایران رابطه برقرار کرده. او در این یادداشت هم کنایه‌هایش را زده، پاسخ منتقدانش را داده و البته از ادبیات احترام‌برانگیزی در مقایسه با ادبیات ستاره‌ها و چهره‌های فوتبال ایران استفاده کرده. او دوست دارد راه خودش را برود، با ایده‌ها و نگاه خودش:

دوستان عزیز

هرچند می‌دانید که روند آماده سازی ما برای جام جهانی به خطر افتاد اما بار دیگر زمان آن است که در زمین صحبت کنیم. می دانیم که در قطر، آنها واقعا به قول هایی که در مورد تیم ملی شان دادند، متعهد ماندند. آنها از سه مارس در کمپ آماده سازی برای دیدار با ایران هستند و تنها یک روز قبل از بازی‌های باشگاه‌های‌شان در لیگ قهرمانان آسیا، بازیکنان‌شان را آزاد کردند.

برای مقابله با این سطح از آماده سازی، اجازه بدهید از یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند، نقل قول کنم: "هر زیانی، فواید خودش را دارد."
اکنون زمان آن است که بازیکنانم در تیم ملی روی اهداف و رویاهای شان تمرکز کنند و قوی، متحد و با اعتماد به نفس باشند و کاملا به هواداران فوق العاده و پرشورمان متعهد بمانند.
ما باید معجزه کنیم تا بتوانیم بهترین دستاورد را داشته باشیم. نباید نگران محبوبیت های قلابی، سرزنش کننده ها و بازنده ها باشیم. اکنون بار دیگر زمان آن است که نتیجه بگیریم، امتیاز جمع کنیم و کارمان را براساس اعتبار دائمی و احترام پیش ببریم. این تنها راهی است که می توانیم باعث لذت، خوشحالی و افتخار هواداران فوتبال ایران شویم.
متاسفانه در حال حاضر، چند جنجال کوچک و اخبار غلط ما را احاطه کرده است. ما کسانی که این کار را می‌کنند، می‌شناسیم و می‌دانیم چرا این کار را می‌کنند. اما من یک چیز یاد گرفتم و مطمئنا بخش زیادی از هواداران ما این را می دانند و آن این است که آنها هرگز نمی توانند ما را فریب بدهند.
من معتقدم که ما همیشه باید از بهترین ها و قهرمان ها یاد بگیریم: "هرکسی که با شما مبارزه می کند، دشمن شما نیست و هر کسی که به شما کمک می کند، دوست تان نیست." چه اظهارنظر فوق العاده‌ای! متشکرم مایک تایسون قهرمان.
در این مرحله، هدف ما نگه داشتن تیم ملی در صدر گروهش در مرحله مقدماتی جام جهانی است. پسرها، برویم ماموریت مان را انجام بدهیم.
با بهترین آرزوها

captcha
تازه ها
بیشتر