ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74298 / تاریخ انتشار : 1395/12/28 01:17
|

مورینیو: لیگ برتر با ما حس همکاری ندارد

سرمربی منچستریونایتد معتقد است لیگ برتر با تیم‌هایی که در مسابقات اروپایی هستند همکاری نمی‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / ژوزه مورینیو لیگ برتر را متهم کرد که موقعیت باشگاه‌های انگلیسی را درک نمی‌کند و در برنامه تیم‌های حاضر در مسابقات اروپایی انعطافی نشان نمی‌دهد.

یونایتد کمتر از 72 ساعت بعد از بازی پنجشنبه شب با روستوف ظهر یکشنبه باید در زمین میدلزبورو بازی کند. مورینیو که مصدومیت کشاله پوگبا در بازی با روستوف را به خاطر برنامه فشرده مسابقات می‌داند، لیگ برتر را متهم کرد که با باشگاه‌های حاضر در مسابقات اروپایی همکاری نمی‌کند.

مورینیو گفت: «نمی‌فهمم چرا لیگ برتر برای مسابقات اروپایی هیچ کمکی به ما نمی‌کند. ما ظهر یکشنبه باید با میدلزبورو بازی کنیم. چرا؟ این بازی می‌توانست دوشنبه شب یا حداقل یکشنبه آخر وقت باشد. کشورهای دیگر با نمایندگان‌شان در اروپا همکاری می‌کنند، ولی لیگ برتر اصلا توجهی به ما ندارد. وقتی در ایتالیا بودم، تیم‌های لیگ قهرمانان هفته قبل از آن جمعه بازی می‌کردند. در اروپا تیم‌ها بعد از بازی اروپایی دوشنبه بازی می‌کنند. اینجا این اتفاق هرگز نمی‌افتد.»

سرمربی منچستر در پایان گفت: «لیگ برتر انتظار دارد همه به خاطر دستمزدی که دارند متشکر باشند. ولی اگر کمی حس همکاری داشته باشند برای همه بهتر است. بهتر نیست لیگ برتر در این مرحله از مسابقات اروپایی تیم‌های بیشتری داشته باشد؟»

 

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74298
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر