ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74287 / تاریخ انتشار : 1395/12/26 23:41
|

استانبول؛ پایان آرزوهای اروپایی المپیاکوس

قهرمان یونان با شکست 4 بر یک مقابل بشیکتاش ده نفره از لیگ اروپا حذف شد. کریم انصاری‌فرد در ترکیب اصلی المپیاکوس بود، ولی هرگز به خوبی تغذیه نشد.

ایران ورزشی آنلاین / المپیاکوس در دومین سفرش به ترکیه ناکام بود و نتوانست از یک هشتم نهایی لیگ اروپا فراتر بود. قهرمان یونان که در مرحله قبل عثمانلی‌اسپور آنکارا را حذف کرده بود در ورزشگاه وودافون حریف بشیکتاش و هواداران پرشورش نشد و با شکست 4 بر یک بدرقه تلخی با مسابقات داشت.

بعد از تساوی 1-1 بازی رفت، کریم انصاری‌فرد گفته بود که یارانش در استانبول با تمام وجود برای صعود تلاش می‌کنند، ولی المپیاکوس روی غفلت مدافعانش در 22 دقیقه دو گل خورد. ونسان ابوبکر و رایان بابل گلزنان بشیکتاش در شروع بازی بودند.

در دقیقه 31 ال‌یونسی با یک قیچی دیدنی المپیاکوس را به گل رساند تا امید به اردوی تیم میهمان برگردد. اخراج ابوبکر در دقیقه 39 که با سر به صورت مدافع حریف ضربه زد یونانی‌ها را خوش‌بین کرد که با زدن یک گل دیگر بتوانند صعود کنند.

آنها در شروع نیمه دوم بازی را در اختیار گرفتند ولی تنها یک بار توانستند فابری، دروازه‌بان بشیکتاش را به خطر بیاندازند. ناهماهنگی و سرعت پایین بازی المپیاکوس اجازه نمی‌داد که این تیم از برتری عددی‌اش استفاده کند و هرگز توپ خوبی به انصاری‌فرد نرسید. برعکس این بشیکتاش بود که روی ضدحملات توانست به گل برسد. بابل در دقیقه 75 روی حرکتی انفرادی گل سوم را زد و توسون در دقیقه 84 با زدن گل چهارم کار را تمام کرد.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74287
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر