ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74276 / تاریخ انتشار : 1395/12/26 14:34
|

گواردیولا: در نیمه اول انگار در زمین نبودیم

سرمربی سیتی ضعف دفاع تیمش را قبول ندارد و بر این باور است که حذف تیمش به خاطر تصمیمات اشتباه تاکتیکی نبوده، بلکه مشکل را نمایش ضعیف نیمه اول می‌داند.

ایران ورزشی آنلاین / با شکست 1-3 موناکو برابر منچسترسیتی گواردیولا برای اولین بار حذف در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را تجربه کرد. به نظر می‌رسید سیتی بتواند از برتری دو گله بازی رفت دفاع کند، ولی این تیم شروع بسیار ضعیفی داشت و در نیم ساعت نخشت دو گل دریافت کرد.

گواردیولا در پاسخ به خبرنگارانی که از دفاع منچسترسیتی انتقاد می‌کردند، گفت: «مشکل ما دفاع نبود. چرا در نیمه دوم مشکل دفاعی نداشتیم؟ مشکل ما در نیمه اول این بود که اصلا نبودیم و بازی نکردیم. مهاجمان ما باید بجنگند و توپ را در بالای زمین بگیرند، ولی این کار را نکردند. به همین خاطر است که حذف شدیم. در چنین مرحله حساسی برای صعود باید بیشتر از 45 دقیقه بازی کنیم.»

سرمربی سیتی اضافه کرد: «مشکل ما دفاع و دروازه‌بان نبود. در نیمه دوم که توپ‌های دوم را گرفتیم آنها چند فرصت داشتند؟ هیچ. فاصله بین نمایش نیمه اول و دوم ما خیلی زیادی بود. این درس خوبی برای ماست و در آینده به ما خیلی کمک می‌کند. این حسی است که در حال حاضر دارم.»

پپ اشتباه تاکتیکی‌اش را نپذیرفت و گفت: «در نیمه اول به آنها اجازه دادیم راحت پاس بدهند. مشکل من این بود که نتوانستم بازیکنان را متقاعد کنم. در نیمه دوم این اتفاق افتاد ولی خیلی دیر بود. همه مربیان اشتباه می‌کنند، ولی فکر نکنم ما به تاکتیک اشتباه باختیم.»

 

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74276
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر