فوتبال ایران / شناسه خبر: 74275 / تاریخ انتشار : 1395/12/26 14:19
|

استقلال تا اطلاع ثانوی تعطیل است!

تمرین استقلال با اعتصاب بازیکنان تعطیل شده و کار به جایی رسیده که بازیکنان در محل تمرین علیه هیأت مدیره شعار داده‌اند. یک عضو هیأت مدیره استقلال استعفا داده است.

ایران ورزشی آنلاین /  بازیکنان استقلال روز پنجشنبه در زمین شماره دو آزادی حاضر شدند اما بعد از جلسه‌ای که در رختکن برگزار کردند، در زمین چمن حضور پیدا نکردند تا بعد از تنها 2 روز آرامش در استقلال، دوباره اعتصاب در این باشگاه شروع شود.

بازیکنان استقلال ابتدای هفته اعلام کردند که به خاطر هواداران و منصوریان در آستانه بازی با لوکوموتیو به تمرینات باز خواهند گشت و البته مدیران استقلال نیز به آنها وعده دادند که بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت خواهند کرد اما استقلالی ها که با حضور در تمرین موفق به شکست لوکوموتیو و صدرنشینی در آسیا شدند، هنوز هیچ دریافتی از باشگاه نداشتند تا شرایط مالی این تیم در فاصله 3 روز تا پایان سال بحرانی شود.

زمانیکه بازیکنان استقلال تصمیم به ترک محل تمرین گرفتند، خرمگاه در جمع استقلالی‌ها حاضر شد و به رحمتی گفت که تا پایان روز پنجشنبه مبلغی از مطالبات بازیکنان به حساب آنها واریز خواهد شد و از آنها خواست تا تهران را ترک نکنند.

تماس با جهانیان

خسرو حیدری به نمایندگی از بازیکنان با جهانیان تماس می گیرد و پیگیر مطالبات بازیکنان می‌شود که او اعلام می کند ٣ روز است استعفای خود را به سلطانی‌فر داده و دیگر نمی‌تواند کاری انجام بدهد و تهدید کرد در صورت مصاحبه بازیکنان علیه او، شکایت خواهد کرد . 

بعد از این اتفاق بازیکنان از رختکن بیرون آمدند و مثل هواداران علیه جهانیان شعار دادند تا خشم خود را از تحرکات ماه های اخیر این عضو هیئت مدیره نشان بدهند. باتوجه به اتفاق های رخ داده باید منتظر واکنش سلطانی فر به استعفای جهانیان باشیم.

کلیدواژه
استقلال
لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74275
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر