ورزش بین الملل / شناسه خبر: 74274 / تاریخ انتشار : 1395/12/26 14:11
|

صعود آتلتیکو با درخشش اوبلاک/ گریزمان: او بهترین دروازه‌بان جهان است

دروازه‌بان آتلتیکو بهترین بازیکن زمین بود و اجازه نداد فرصت‌های بایر لورکوزن به گل تبدیل شود. تساوی بدون گل برای صعود تیم سیمئونه کافی بود.

ایران ورزشی آنلاین / آتلتیکو مادرید مطابق انتظار از برتری بازی رفت مقابل بایر لورکوزن دفاع کرد و به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسید. تیم سیمئونه در آلمان توانسته بود حریفش را 2-4 شکست دهد و با تساوی بدون گل در خانه صعود کرد.

در این بازی هر دو تیم فرصت‌هایی داشتند، ولی درخشش دروازه‌بان‌های دو تیم اجازه نداد گلی زده شود. حتی می‌توان یان اوبلاک را بهترین بازیکن زمین نامید که در یک صحنه سه مهار متوالی داشت و یک کلین‌شیت به یاد ماندنی ثبت کرد. گریزمان، ستاره آتلتیکو در پایان بازی مدعی شد که این دروازهبان اسلوونیایی بهترین شماره یک فعلی جهان است. مهاجم فرانسوی گفت: بی‌دلیل نیست که ما او را بهترین دروازه‌بان جهان می‌دانیم. او در هر بازی این را ثابت می‌‌کند و در این بازی هم این کار را تکرار کرد.

 تیم سیمئونه برای چهارمین فصل متوالی موفق شد به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد. این مربی آرژانتینی نشان داده که متخصص لیگ قهرمانان است و بعد از دو بار ناکامی در فینال شاید این بار بتواند قهرمانی را به تیمش هدیه کند.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74274
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر