فوتبال ایران / شناسه خبر: 74255 / تاریخ انتشار : 1395/12/24 19:48
|

رای عجیب و سریع: خونه به خونه، برنده بازی جنجالی

عجیب است که کمیته انضباطی صاحب سرعت عمل در صدور رای شده و بررسی‌هایش را تا این اندازه سریع انجام داده است.

ایران ورزشی آنلاین / رای کمیته انضباطی درباره بازی خونه به خونه - نساجی صادر شد، زودتر از آنکه فکرش را بکنید. سایت فدراسیون فوتبال این خبر را منتشر کرده است: دیدار تیم های نساجی مازندران و خونه به خونه بابل روز 23 اسفند ماه برگزار و از سوی فرید یعقوب نیا مربی تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور بازی رخ داد که منجر به اخراجش شد. وی با تذکر کمیته انضباطی رو به رو شد.
تیم خونه به خونه بابل به دلیل فحاشی تماشاگران به تیم داوری، به دو جلسه از همراهی هوادران تیم خود با توجه به سوابق قبلی محروم و باشگاه فوق باید مبلغ 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است. تیم نساجی مازندران نیز به دلیل هجوم تماشاگرانش به داخل زمین که باعث نیمه تمام ماندن بازی شد، از همراهی هوادران خود به مدت 4 جلسه محروم است و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است. همچنین کمیته انضباطی طبق بند 5 ماده 79 نتیجه این بازی را سه بر صفر به سود تیم خونه به خونه بابل اعلام کرد.

رای را خواندید؟ درباره این رای پرسش‌های بسیاری را باید مطرح کرد، اول اینکه کمیته انضباطی چطور اینچنین سریع بررسی کرد و به نتیجه رسید که نساجی باید سه بر صفر بازنده باشد. عجیب است که کمیته انضباطی صاحب سرعت عمل در صدور رای شده و بررسی‌هایش را تا این اندازه سریع انجام داده است.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74255
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر