فوتبال ایران / شناسه خبر: 74148 / تاریخ انتشار : 1395/12/17 17:25
|

یک عدد بزرگ برای تمدید قرارداد برانکو / جلسه سرنوشت‌ساز در پرسپولیس

برانکو شاید در فصل آینده مربی گران‌تری برای پرسپولیس باشد. موفقیت‌هایش در پرسپولیس اگرچه هنوز به قهرمانی منجر نشده اما رقم قرارداد برانکو را با یک عدد بزرگ نجومی خواهد کرد.

ایران ورزشی آنلاین / پرسپولیس سیاست حفظ نیروهای فعلی را در دستور کار قرار داده و حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس یکی از مهمترین و کلیدی ترین تصمیمات فنی برای سال آینده محسوب می‌شود.
روز گذشته هیات مدیره پرسپولیس جلسه ای طولانی با برانکو ایوانکوویچ برگزار کرده که بنا به گفته دو عضو این هیات مدیره، این جلسه با دو موضوع دنبال شده است؛ ابتدا در خصوص ماجرای رامین رضاییان و سرنوشت او در پرسپولیس و نکته مهم‌تر مساله تمدید قرارداد قرمزها با سرمربی موفق این فصل.
برانکو که در دومین فصل حضور در پرسپولیس از رضایت کامل هواداران برخوردار است، خود نیز به ادامه کار با این باشگاه مایل است، البته به شرطی که برخی مشکلات پیش پا افتاده این فصل از سر راه او برداشته شوند. مسائلی که در پرسپولیس او را عذاب داد و منجر به برخی قضاوت ها نسبت به کارنامه کاری سرمربی این تیم شد.
با این حال برانکو از کلیت کار در پرسپولیس رضایت دارد و به نظر نمی رسد مشکل خاصی برای تمدید قرارداد او وجود داشته باشد که در این صورت تنها موضوع باقی‌مانده بحث مالی است که باید دید سرمربی سرخ ها و مدیران این تیم روی چه عددی به توافق خواهند رسید.
آنچه برانکو برای پرسپولیس در نظر دارد، ساختن یک تیم جوان و مدعی در آسیاست که این ماموریت را تا حد زیادی به انجام رسانده اما برای تکمیل کردن آن و رساندن تیم به نقطه قهرمانی در آسیا کار زیادی پیش روی او قرار دارد.
محمد زادمهر، عضو هیات مدیره پرسپولیس در این باره می گوید: من در جلسه روز گذشته حضور نداشتم اما این مساله در دستور کار ماست و باشگاه در صدد تمدید قرارداد با ایشان است. این مساله 90 درصد قطعی شده. رابطه ای که بین باشگاه پرسپولیس و ایشان و همچنان هواداران وجود دارد و همچنین شخصیت ایشان و عملکرد فنی ممتاز تیم، برانکو را به تنها گزینه‌ی کار در پرسپولیس تبدیل کرده و امیدواریم هرچه سریعتر قرارداد ایشان به مرحله نهایی و تمدید برسد.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/74148
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر