ورزش ایران / شناسه خبر: 74062 / تاریخ انتشار : 1395/12/12 16:02
|

همه چیز مثل جراحی کریس رونالدو / یزدانی به تشک کشتی برمی‌گردد

تمام اقداماتی که برای جراحی پای رونالدو انجام دادیم برای رضا یزدانی در حال انجام است و تیم مراقبت‌های ویژه ما به‌صورت تمام وقت در کنار رضا یزدانی است.

ایران ورزشی آنلاین / رضا یزدانی یک عمل جراحی سخت را پشت سر گذاشت. پروفسور برتیل بویلون در رابطه با مصدومیت آشیل پای راست یزدانی گفت: با توجه به حساسیت‌های عمل جراحی پای ملی‌پوش کشتی ایران ترجیح دادم یزدانی را در قسمت وی آی پی بیمارستان بستری کنم تا شرایط ایده‌آل برای یک عمل موفقیت‌آمیز را پیش از عمل مهیا کرده باشم.

 پروفسور بویلون که اصالتی فرانسوی  دارد با اشاره به عمل جراحی پای کریستیانو رونالدو فوتبالیست مطرح پرتغالی گفت: تمام اقداماتی که برای جراحی پای رونالدو انجام دادیم برای یزدانی در حال انجام است و تیم مراقبت‌های ویژه ما به‌صورت تمام وقت در کنار رضا یزدانی است. با توجه به رژیم‌های خاص کشتی‌گیر ایرانی غذای وی از بهترین رستوران‌های بیرون بیمارستان تهیه می‌شود.

بویلون با اشاره به اینکه با توجه به معاینات مقدماتی و زمان زیادی که یزدانی پیش از عمل از دست داده است، گفت: بین آشیل پای راست هفت سانتی‌متر فاصله ایجاد شده، عضله‌های پای یزدانی قوی است و از این عضله‌ها تاندوم‌هایی را تا پایین پای مصدوم می‌آوریم و ناحیه مصدوم را به هم دوخت می‌زنیم تا فاصله به وجود آماده رفع شود.

او ادامه داد: قطعا یزدانی می‌تواند به ورزش حرفه‌ای ادامه دهد و من به مردم ایران و علاقه‌مندان این قهرمان بزرگ کشتی نوید یک عمل موفقیت‌آمیز را می‌دهم.

 

کلیدواژه
رضا یزدانی
captcha
تازه ها
بیشتر