ورزش ایران / شناسه خبر: 74003 / تاریخ انتشار : 1395/12/9 14:54
|

پیام ستاره‌های ورزش برای فروشنده

بازی ترانه علیدوستی، دختر حمید علیدوستی که از ستاره‌های فراموش‌نشدنی فوتبال ایران بود، فیلم فروشنده و کارهای دیگر اصغر فرهادی را برای اهالی فوتبال جذاب‌تر می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / بامداد روز دوشنبه برای مردم ایران وقتی دل انگیز شد که گوینده مراسم اسکار 2017 جایزه بهترین فیلم خارجی این فستیوال را به یک ایرانی اهدا کرد، به اصغر فرهادی. اگرچه فرهادی و سایر اعضای گروهش در اعتراض به قانون عجیب دونالد ترامپ در منع مهاجرت کشورهای مسلمان از جمله ایران به مراسم نرفتند اما شاید همین مساله بر شور و حال دریافت این جایزه بزرگ افزود. اختصاص این جایزه ارزشمند به اصغر فرهادی موجی از شادی را نزد ایرانیان ایجاد کرد؛ بسیاری از ستاره های سرشناس در عرصه های مختلف پیام های تبریکی را در این باره ارسال کردند. تعداد زیادی از ورزشکاران و به خصوص فوتبالی‌ها کسب اسکار را به فرهادی و تیمش تبریک گفتند و برای آنها آرزوی موفقیت کردند.
با توجه به حضور ترانه علیدوستی به عنوان یکی از دست اندرکاران مجموعه فروشنده، استقبال فوتبالی ها از این فیلم و جایزه اسکار بیشتر شد. بازیگر نقش اول زن فیلم فروشنده که فرزند حمید علیدوستی مهاجم سال های نه چندان دور تیم ملی فوتبال است، نمایشی درخشان در این اثر داشت و در اکثر پیام های تبریک هم نام ترانه علیدوستی آمده است.

 

علی دایی

 

 

علی کریمی

 

مهدی مهدوی‌کیا

 

 

کریم باقری

 

وحید طالب‌لو

 

 

پژمان جمشیدی

 

حامد کاویانپور

 

حسین ماهینی

 

 

علیرضا دبیر

 

حنیف عمران‌زاده

 

سیدمحمد ناظم الشریعه

 

محمد نصرتی

 

جواد نکونام

 

آرش میراسماعیلی

 

حسین طیبی

 

افشین پیروانی

 

بهنام محمودی

 

 

حسین کعبی

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر