ورزش ایران / شناسه خبر: 73963 / تاریخ انتشار : 1395/12/6 16:36
|

ویزا صادر شود، وزنه برداران آمریکا به ایران می آیند

برخلاف اخبار منتشر شده در برخی خبرگزاریها وزنه برداران آمریکا در دومین دوره جام فجر شرکت می کنند؛ البته اگر ویزایشان صادر شود.

ایران ورزشی آنلاین /برخلاف اخبار منتشر شده در برخی خبرگزاریها وزنه برداران آمریکا در دومین دوره جام فجر شرکت می کنند؛ البته اگر ویزایشان صادر شود.
دومین دوره جام فجر وزنه برداری از 19 اسفند به میزبانی اهواز برگزار می شود. با وجود اینکه گفته شده بود آمریکائیها علاقه ای برای حضور در این تورنمت ندارند و اعلام آمادگی هم نکرده اما ظاهرا اسامی اعضای تیم ملی وزنه برداری آمریکا به وزارت امور خارجه ارسال شده است و مسولان در حال بررسی شرایط برای صدور ویزا هستند. طبق اعلام فدراسیون وزنه برداری کشور های اردن، آذربایجان، انگلیس، پاکستان، ایتالیا، ترکیه، رومانی، مجارستان، عراق، کویت، صربستان، تایلند، نیجریه، کامرون، تونس، لیبی، یمن، بنگلادش، اوگاندا و رومانی به صورت قطعی با ارسال اسامی وزنه برداران، کادرهای فنی و اجرایی خود به فدراسیون وزنه برداری ایران برای حضور در جام فجر اعلام آمادگی کرده اند. این در حالی است که تیم ملی وزنه برداری آمریکا هم برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرده است و براساس اعلام روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری وزارت امور خارجه در حال بررسی شرایط حضور این تیم در ایران هستند و ظاهرا در حال صدور ویزا برای این تیم هستند. این در حالی است که برخی از خبرگزاریها خبر از منتفی شدن سفر تیم ملی وزنه برداری آمریکا به ایران برای حضور در جام فجر داده بودند. اهواز هم اکنون در حال میزبانی از مسابقات لیگ برتر وزنه برداری است و حدود 10 روز دیگر باید مسابقات جام فجر را هم برگزار کند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر